kristjaana mere pink long duster coat spring outfit

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAMkristjaana mere long duster coat paris street style

paris street style eiffel tower

kristjaana mere badge jeans outfit spring

kristjaana mere paris street style spring

paris spring fashion eiffel tower

kristjaana mere long pink coat badge jeans outfit

Happy Monday loves! New week is here and it's going to be a busy one since Tallinn Fashion Week begins😊 I will be attending shows on Thursday and Friday, will keep you updated on the shows and my favorite pieces via Instagram stories! Later today I have an appointment with my hairdresser. Been wanting a change for some time now, cause I'm a bit tired of my hair the way it currently is... Thinking of maybe getting bangs, but I'm not sure if I'm bold enough haha🙈 What do you think? Should I go for it or not?
Anyway, here's another look from Paris. I'm totally into long duster coats (like how gorgeous is this combo!😍😍) and badge jeans right now, so matching these two together was a no-brainer. I find long coats to be ideal for spring/summer season, since they go so well together with jeans, shorts, skirts, tailored pants dresses and what not!?

Ilusat esmaspäeva armsad! Uus ja kiire nädal on käes, sest algamas on Tallinn Fashion Week😊 Ma plaanin minna show'dele neljapäeval ja reedel, näitan teile kindlasti siis Instagrami stories vahendusel ka oma lemmikuid esemeid moelavadelt! Täna on mul aga kavas külastus oma juuksuri juurde, kuna tahan juba väga mingit muutust, sest olen oma praegusest soengust kuidagi nii tüdinenud... Mõtlesin korraks, et lõikaks äkki tuka ette, aga ma ei tea, kas olen selleks ikka piisavalt julge haha🙈 Mis te arvate? Kas ma peaksin seda tegema või mitte?
Igal juhul, siin on minu järgmine look Pariisist. Olen hetkel täiesti lummatud pikkadest kevadmantlitest (vaadake lihtsalt, kui võrratult imeline on see kombinatsioon!😍😍) ja paigatud teksadest, mistõttu nende kahe koos kandmine polnud minu jaoks mingi küsimus. Minu meelest on pikad mantlid üldse täiesti ideaalsed kevad-suviseks perioodiks, sest neid saab nii mõnusalt kanda koos teksade, lühikeste pükste, seelikute, kleitide ja viisakate pükste peal - valikuid kui palju!

coat: LINDEX
jumper: ZARA (similar)
jeans: ZARA (similar)

Post a Comment