winter snow outfit

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAMsnow outfit fur pom hat puffer coat

warm winter snow outfit

prada sunglasses fur pompom hat

how to look stylish and stay warm in the snow

winter snow outfit casual coat beanie scarf

Hi loves! How was your weekend? Thor finally felt better, so we spent the entire Sunday outside in the woods, sliding, playing with snow and just enjoying this beautiful winter weather⛄ We took some snowy photos of my outfit too for you to see. And since winters are mostly super cold and snowy, I pointed out 4 main essentials you need to look stylish but also stay warm:

1. Winter Jacket

Choose a jacket, that will give you the most warmth. The longer the coat, the better to keep not only your upper body but also your legs warm. And since puffer jackets are so on trend right now, this warm outerwear style will be ideal for cold days!

2. Big Scarf

Scarves are a great way to add that little extra color and texture to your look while also protecting your neck from the cold. With the right addition of this simple accessory, you will immediately look good in the snow!

3. Proper Boots

The ones I'm wearing in these photos are not exactly ideal for snow, but with warm socks underneath they'll do too😉 What you should look in winter boots, however, are comfort, height, warmth and use of materials. Timberlands and Uggs are classics, but I'm thinking of getting myself the ultimate winter shoes Moon Boots.

4. Warm Hats & Gloves

Don't forget about your head and hands! Keeping these areas warm will affect tremendously your overall warmth, cause head and fingers tend to get cold really quickly. Also, they are such great pieces of accessories that can completely change your whole outfit😉 I'm a huge fan of all sorts of hats, so wearing them is not a problem, but gloves are something I usually forget when in a hurry and then I have to keep my hands in pockets not to freeze them (oops!).


Tsau armsad! Kuidas teil nädalavahetus möödus? Thor sai lõpuks ometi terveks, seega veetsime me terve pühapäeva õues metsas kelgutades, lumesõda mängides ja niisama ilusat ilma  nautides⛄ Tegime mõned lumised pildid minu eilsest riietusest ka teile näitamiseks. Ning kuna talved on üldjuhul ikkagi väga külmad ja lumised, tõin ma välja ka 4 põhilist elementi, millega külmal talvel stiilselt soojas püsida:

1. Talvejope

Vali jope / mantel, mis annab sulle kõige rohkem sooja! Üldiselt külmade ilmade puhul peab paika see, et mida pikem mantel on, seda parem, sest nii hoiad lisaks kehale ka oma jalad soojas. Õnneks on kõiksugu sulejoped ja -mantlid nii moes praegu, et külmade ilmadega stiilselt riietumine on käkitegu😜


2. Suur sall

Sallid on hästi lihtne viis, kuidas lisada oma talveriietusele veidi värvi ja tekstuuri, hoides samal ajal ka oma kaela ja kurku külma tuule eest. Lisades muu riietusega sobiva salli, paistab atuomaatselt kogu komplekt rohkem silma ja näeb huvitavam ning stiilsem välja!


3. Korralikud saapad

Need konkreetsed saapad, mida ma siin piltidel kannan, pole just ideaalsed külmaks talveks, kuid kui soojad sokid saabaste sisse panna, sobivad need ka täitsa hästi😉 Mida aga lumiste ilmadega kandmise talvesaabaste ostmisel silmas pidada, on nende mugavus, kõrgus, soojus ja materjalid. Timberlandid ja Uggid on klassikalised soojad talvesaapad, kuid ma mõtlen endale osta hoopiski neid kõige ehedamaid lumesaapaid Moon Bootse.

4. Soe müts ja kindad

Ära unusta ka oma pead ja käsi soojas hoida! Need kohad mõjutavad oluliselt keha üleüldist temperatuuri, sest enamasti hakkavad pea ja sõrmed kõige kiiremini ka külmetama. Mõni lahe müts või kindapaar on väga head aksessuaarid, tänu millele oma riietusele lisavürtsi anda😉 Ma olen suur mütside fänn, mistõttu nende kandmine pole minu jaoks mingi probleem. Küll aga unustan ma pidevalt välja kiirustades kindad maha ja pean seetõttu käsi taskus soojas hoidma (ups!).

coat: ZARA (similar)
beanie: HOLLIES (similar)
sunglasses: PRADA
scarf: MONKI
sweatshirt: ZAFUL
jeans: ZAFUL
gloves: CORTEFIEL (similar)
boots: KURT GEIGER