camel coat outfit

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAMbeige floral shirt minimalist outfit

camel coat black jeans outfit

3.1 phillip lim mini pashli bag outfit

floral button down shirt outfit

camel coat black jeans winter fashion

Hello Friday! This week has gone by way too quickly, probably because I've stayed inside of the apartment most of the time. Thor has been sick again since Monday with a high fever😢 I totally feel him, this cold weather doesn't suit me either and I'm in terrible need of going somewhere warm again. But for today we're going to stay still inside, play some games and just have a super relaxed Friday.
When it comes to my outfit, then I think I haven't worn any of my coats as much as I have this one. A camel coat is a true staple in your closet and can be matched with numerous different outfits and styles, so I'm thinking of replacing my coat with a more high-end one, cause obviously the cost-per-wear will be minimal with the amount of times I'm wearing my camel coat. Or is it just a way of finding myself more reasons to buy this coat I've been dreaming of for so long...😏 Haha who knows! Right now, however, I'm going to grab myself a soy cappuccino (it's so good and also so bad to live next to a coffee shop) and then me and Thor are having a lego session coming up. Wish you a happy Friday!

Tere reede! See nädal on kuidagi nii kiirelt mööda läinud, kas teil ka? Mul on arvatavasti põhjus selles, et olen praktiliselt kõik need päevad toas istunud. Thor jäi esmaspäeval jälle haigeks ning on mitu päeva palavikus olnud😢 Saan temast täiesti aru - ka mulle ei sobi kohe üldse see külm talveilm ja tahaks juba väga taaskord kuskile soojemasse kliimasse minna. Kuid täna oleme me aga veel tubased, mängime mänge ja veedame lihtsalt ühe vägagi rahuliku reede kodus.
Kui aga rääkida minu riietusest, siis ma olen suhteliselt veendunud, et ma pole ühtegi oma mantlitest kandnud nii palju, kui seda, mis neil piltidel. Kaamlikarva mantel on lihtsalt vajalik igas garderoobis, sest see on nii ajatu ja sobib lugematu arvu erinevate riietuste ja stiilide juurde. Seepärast olen mõtelnud, et peaksin oma mantli mõne "korralikuma" vastu välja vahetama, sest ilmselgelt tuleb minu tiheda kasutamise juures mantli hind kandmiskordade peale praktiliselt olematu. Või otsin ma lihtsalt niimodi endale vabandusi / õigustusi selle mantli ostmiseks, mida olen juba nii kaua endale ihaldanud...😏 Haha, mine tea! Praegu lähen aga võtan endale ühe soja cappuccino (nii hea ja samas halb on elada kohvipoe kõrval) ja siis on meil Thoriga legomaraton plaanitud. Mõnusat reedet teile!

coat: MANGO
shirt: ZARA (similar)
jeans: ZARA (similar)
boots: SEE BY CHLOE

Post a Comment