winter layered outfit

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAMgrey coat winter minimalist outfit

grey beanie minimalist winter outfit

cold weather layering outfit

cold weather outfit grey coat beanie

minimalist winter outfit grey coat

grey beanie winter layered fashion

Oh, the struggle is real! You can literally see how cold it is outside from the vapor my breath makes😬 ...and it's only starting to get cold, which is why dressing properly is the key to success (or in this case the key to getting from point A to B without freezing hehe). So what it is about cold weather dressing that you need to know?

1. Layering

Layering is your new best friend! Wear a coat over sweater, over long-sleeve shirt, over a top. Also  try wearing dresses and skirts over your pants instead of tights to keep your legs warm. Playing with lenghts while layering will not only keep you warm but make your outfit look super cool too!😉

2. Right Choices

Keeping warm is all about making smart decisions. This means picking clothing with longer lenghts and warmer fabrics to keep you warm, cause let's face it - no matter how cool a short jacket looks, it won't keep you as warm as a long coat paired with a woolen sweater!

3. Accessories

Don't forget to spice up your look with accessories, warm of course😊 A cute beanie or an oversized scarf can totally elevate your whole outfit! Btw, those are the first things people will notice about you as well, so make sure you love the ones you pick.


Oeh, ongi käes see keeruline külm aeg! Neil piltidel on reaalselt näha mu hingeauru haha, nii et võite vaid arvata kui külm õues oli😬  ...ja läheb ju ainult jahedamaks, mistõttu on ilmale vastav riietumine hetkel edu võti (või siis pigem viis, kuidas saada punktist A punkti B ilma vahepeal ära külmumata). Mida siis peaks külmade ilmadega riietumisel silmas pidama?


1. Kihiline riietumine

Kihiline riietumine on A ja O! Kanna oma mantli all kampsnut, mille all on pikavarrukaga pluus, mille all on alussärk. Samuti proovi kanda kleite ja seelikuid sukapükste asemel tavaliste pükste peal, sest nii on jalgadel ikka tunduvalt soojem. Mängi kihiti riietumisel ka erinevate pikkustega, kuna nii ei hoia sa end mitte ainult rohkem soojas, vaid muudad oma kogu outfiti ka hulka põnevamaks!😉


2.Õiged valikud

Soojas olemiseks tuleb teha tarku otsuseid. Selleks tuleks valida pikemaid riideesemeid ja soojemaid materjale, sest olgem ausad - ükskõik kui lahe ka üks lühike jakk poleks, ei hoia ta ealeski nii palju sooja kui mõnus pikk mantel koos villase kampsuniga!


3. Aksessuaarid

Viimasena, ära unusta lisada oma riietusele isikupära läbi aksessuaaride, soojade loomulikult😊 Lahe müts või suur sall võib anda nii palju sinu lookile juurde! Muideks, just need on ka esimesed asjad, mida inimesed sinu juures märkavad, mistõttu vali just sellised mudelid, mis sulle meeldivad ja sobivad.

beanie: ZARA (similar)
sunglasses: PRADA
coat: VILA
shirt: ASOS
sweater: GINA TRICOT (similar)
jeans: CALVIN KLEIN
boots: SEE BY CHLOE

Post a Comment