gray wool coat winter outfit over knee boots save my bag

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM


save my bag portofino outfit

grey coat over knee leather boots winter outfit

save my bag baby outfit

save my bag portofino baby

gray coat winter outfit

A few weeks ago when I visited the local Beauty Fair here in Tallinn I saw Save My Bag represented there. I had first heard about the brand a few years ago when they had just launched. Originally made to literally save your luxury bag from rain and snow thanks to its waterproof cover that caught my attention many times via Instagram photos. What I didn't know was that with those two years their bag selection has gotten so big (over 30 colors and 12 different models) and that they are represented right here in Estonia too! Save My Bag has grown a lot from its original form but the main idea - to save your bag - has remained. Which is why all the bags are waterproof, washable, longlasting and super light weight, that was most important to me. When usually my bag resembles more of a heavy rock after putting my camera and laptop in it, then this bag is totally wearable ;) They become most handy during travels and as a gym bag when being practical is key.
Despite of the lightness, softness and use of materials, Save My Bag still looks super good, resembling the models of Hermes and Celine, due to which they are very easily matchable with your outfits. They definitely survived my first test with the snow without any problems ;)

Mõned nädalad tagasi Ilu Sõnumit külastades ja seal ringi tuiates püüdis mu pilku kohe Save My Bag müügiboks. Nimelt olim ma mõned aastad tagasi sellest kotibrändist kuulnud, kui nad just turule olid tulnud. Algselt küll reaalselt ilmastikukindlate kaitsekottidega sinu luksusbrändide kottidele, mis siis mulle Instagramis hästi palju silma jäid ja huvi äratasid. Mida ma aga ei teadnud, oli see, et nende kotivalik nii suureks on kasvanud (üle 30 värvivaliku ja 12 erineva mudeli) ning et nad ka siinsamas Eestis esindatud on! Save My Bag on oma algsest kujust nende paari aastaga väga palju suuremaks kasvanud, kuid nende algne idee - kaitsta sinu kotti - on säilinud praeguseni. Seetõttu on kõik kotid ilmastikukindlad, pestavad, hästi vastupidavad ja ülikerged, mis oli minu puhul suurimaks müügiargumendiks. Kui tavaliselt on mu kott raske kui tinapomm peale sinna kaamera ja läpaka sisse panemist, siis see käekott on endiselt täiesti kantav ;) Eriti praktilised on nad reisimisel, kus iga gramm on tähtis ning ka näiteks trennikotina, kui tossud, saunalina, veepudel ja kõik muu teevad kokku ühe jube suure ja raske kandami.
Hoolimata nende pehmusest, kergusest ja materjalikasutusest näevad nad endiselt väga esinduslikud ja viisakad välja, meenutades nii Hermes kui ka Celine'i kotimudeleid, mistõttu saab neid hõlpsalt oma riietuste juurde sobitada. Minu esimese lume pildistamise pidasid nad igati ilusti vastu ;) 
Hästi tore uudis on mul teile ka! Kui mainite Save My Bag esindajatele mõnda kotti soetades minu nime nii nende showroomis Antique&Repro (Tartu mnt 33) kui ka Facebooki lehel, siis ootavad teid novembri lõpuni spetsiaalselt Kristjaana blogi lugejatele mõeldud hinnaüllatused :)))

bags: SAVE MY BAG
coat: VILA
dress: LINDEX (similar)
boots: IRIS JANVIER (similar)

Post a Comment