20 ways to be classy lady

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

Who doesn't want to be a lady, right!? Having good manners and looking polished is never a bad thing and makes you appear so much more succesful, put together and smarter :) But how to be a lady? Look below for 20 simple ways to be more classy in your everyday life!

1. Practice good posture
2. Have perfectly manicured nails
3. Listen without interrupting
4. Have a signature perfume
5. Learn French
6. Wear a trench coat
7. Speak in a soft voice
8. Don’t yell or scream, but learn to argument
9. Remember birthdays
10. Have fresh flowers in your home
11. Wear pearls
12. Serve coffee or tea after meals
13. Arrive exactly on time
14. Don’t complain
15. Keep your home clean
16. Learn how to host dinner parties
17. Tie a scarf on your handbag
18. Wear a clutch in the evening
19. Have your clothes pressed
20. Use white sheets, towels and dishes


Kes meist ei tahaks olla daam, eks!? Head kombed ning hoolitsetud välimus ei tule kunagi kahjuks ning aitavad välja paista palju edukama, korralikuma ning targemana :) Kuid kuidas siis olla daamilikum? Loe altpoolt 20 lihtsat viisi, kuidas olla kaunim ning naiselikum oma igapäevaelus! 

1. Hoia head rühti
2. Veendu, et su küüned on alati hooldatud
3. Kuula ilma vahele segamata
4. Oma signatuurparfüümi
5. Õpi prantuse keelt
6. Kanna klassikalist vihmamantlit
7. Räägi pehmel hääletoonil
8. Ära kunagi karju ega tõsta häält, kuid õpi argumenteerima
9. Pea meeles sünnipäevi
10. Hoia kodulaual värskeid lilli
11. Kanna pärleid
12. Peale sööki serveeri kohvi ja teed
13. Jõua alati õigel ajal kohale
14. Ära virise ega vingu
15. Hoia oma kodu puhtana
16. Õpi korraldama õhtusööke sõpradele
17. Seo siidisall oma käekoti külge
18. Õhtul välja minnes kanna väikest ridiküli
19. Kanna alati triigituid riideid
20. Kasuta valgeid linu, rätikuid ja nõusid

4 comments

 1. Oeh, üsna antifeministlik postitus. St.saan aru, et Sina seda pahaga ei mõelnud, aga sellist sodi taastoota ja reaalselt uskuda on aastal 2016 lihtsalt tagasiminek.
  Ps. Kristjaana ära solvu selle peale, oled üks mu lemmikblogijaid edasi, ent vahel on teine pilk ka hea :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma absoluutselt ei nõustu Sinuga. Olla viisakas, hoolitsetud, naiselik ja stiilne on ajatu ning alati ilus, hoolimata sellest, kas oled feminist või mitte. Eriti veel kui teed seda ju ikka iseendale, mitte kellelegi teisele.
   Ma ei arva ka, et ükski feminist peaks end käest laksma, lihtsalt seepärast, et näidata end meestega võrdsena vms. Seepärast ei ole need punktid minu silmis ei antifeministlikud ega kindlasti mitte sodi.

   Delete
 2. Kristjaana, tänan kommentaari eest! Minu esimene kommentaar oli võibolla ka natuke kiiruga kirja pandud, proovin uuesti :)

  Keegi ei arvagi enam ammu, et feminist peaks olema välimuselt ja käitumiselt räpane või ebameeldiv ja ega nad seda ei olegi. Tooksin aga mõned punktid Sinu nimekirjast esile. Jätsin välimusega seotud asjad spetsiaalselt välja, kuigi ka need olid pehmelt öeldes jaburad, ent valisin siiski üht-teist:

  3. Kuula ilma vahele segamata - jah, tundub, et elementaarne viisakus lapsepõlvest, ent oleneb ikka, mis juttu räägitakse - kui Sind solvatakse või mõnitatakse kaudselt või otseselt või kui tehakse solvavaid nalju nt ka kellegi teise kulul, siis on okei segada ja öelda, et see jutt ei ole okei.
  7. Räägi pehmel hääletoonil - hääl on kaasasündinud, jah, mingil tasandil muudetav, aga miks peaks naisel tingimata pehme hääletoon üleüldse olema? Ole, kes sa oled, kui on käre hääl, kas siis ei olegi "classy" või :)
  14. Ära virise ega vingu - no kuule. Jalamatt ei tasu ka olla.

  Lihtsalt mul hakkas kurb natuke, sest Sina kui mõjukas moeblogija ja edukas naine võiksid ju hoopis teistsuguseid soovitusi (noortele) naistele jagada :) kiskus väga selliseks et "istu-nurgas-hoia-suu-kinni-aga-vaata-et-sa-ikka-ilus-välja-näed".

  ReplyDelete
 3. Aitäh Su kommentaari eest! Igasugune tagasiside / mõtted / kriitika on igati teretulnud :)
  Kurb ainult, et minu artikkel selliseid tundeid ja mõtteid Sinus tekitas, sest ei mõelnud ma seda üldse nii ja viimane asi, mina mina toetaks ja veel vähem propageeriks on see, et naine peaks olema lihtsalt kaunistus, kes suu kinni hoiab. Vastupidi, ma isiklikult ei mõista absoluutselt neid naisi, kes on nõus olema mehe "nipsasjakesed" - et kas teil migeid ambitsioone või eneseväärikust pole?!
  Võib-olla mu sõnastus tekitas valestimõistmisi, kuid jah, artikli mõte on ikka selles, et inimesed pööraksid rohkem tähelepanu etiketile, viisakusele ja puhtusele :)

  ReplyDelete