floral strap dress outfit

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

floral dress pink houses

mango floral strap dressHello from Puerto Rico! We arrived here last night but were too tired from all the traveling to post anything and went to bed instead. Since our plane left early in the morning yesterday from Helsinki, we went there already on Friday. Yesterday spent the whole day flying + counting the time difference, I was complitely exhausted and jetlagged, having been up for over 36 hours since I can never sleep on the planes and due to too much coffee on Friday evening, I didn't sleep that night either haha. But anyway, we are here now! Had some troubles with our hotel, because the booking system had us stayed there from today instead of yesterday, so we had to quickly find another hotel for the night. Not an easy task when most of them in the old town are sold out and you're completely tired and stressed :)
Luckily, there's nothing a good night sleep can't fix. We woke up this morning feeling refreshed, had a nice breakfast at a cafe nearby, walked around town a little admiring all the beautiful colorful houses and came back to the hotel for a little swim at the pool. Now we're going out for some lunch and then it's time to move to the hotel we were supposted to stay in ;) It's not very sunny out here unfortunately right now, but super hot and humid (hence my fabolously frizzy au naturale hair).
Anyway got to go now, talk later! xx

Tervitused Puerto Ricost! Me saabusime siia eile õhtul, kuid olime reisimisest liiga väsinud, et miskit siia postitada ja läksime hoopis kohe magama. Kuna meie lennuk väljas väga vara hommikul Helsinkist, sõitsime me juba reedel sinna. Terve eilne päev kulus lendamisele + arvestada juurde veel ajavahe, siis ma olin eile õhtuks täiesti sidrun - nii väsinud, kuna olin üle 36 tunni järjest üleval olnud, sest ma ei suuda kunagi lennukis magada ja jõin ka lolli peaga reede õhtul liiga palju kohvi, mistõttu ei maganud ka silmatäitki ka reede öösel Soomes hotellis haha. Kuid igaljuhul oleme me nüüd lõpuks kohal! Tervitus polnud küll kõige parem, sest kui jõudsime hotelli, selgus et broneerimissüsteemis oli mingi viga olnud ja meie tuba oli reserveeritud hoopis tänasest ja mitte eilsest, mistõttu sinna me jääda ei saanud ja pidime hakkama väsinuna veel eile õhtul uut hotelli otsima. Ütleme nii, et mitte just kõige lihtsam ülesanne, kui sa oled niigi väsinud ja stressis ja kõik vanalinna hotellid on välja müüdud :)
Õnneks ühe ilusa hotelli me siiski saime ja pole miskit, mida üks mõnus sügav uni ei saaks paradanda. Täna hommikul ärkasime juba rõõmsate ja puhanutena, sõime linnas mõnusat hommikusööki, uitasime mööda ilusate värviliste majadega tänavaid ringi ja käisime katuseterrassil basseinis ujumas. Nüüd lähme kuskile lõunat sööma ja siis ongi aeg viia oma kodinad sinna hotelli, kus me algselt pidime olema ;) Kahjuks pole küll ilm hetkel väga päikeseline, kuid see-eest on siin väga palav ja niiske (millest tingituna ka mu superilusad karvased juuksed).
Igal juhul, liigume nüüd välja. Räägime hiljem! :*

dress: MANGO
sneakers: CONVERSE
watch: MICHAEL KORS

Post a Comment