gray over knee boots skirt outfit

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAMblack peacoat leather skirt fall outfit

leather mini skirt with studs

over the knee flat boots outfit

all black fall outfit with skirt

Over the knee boots have been super popular for 3 seasons already with no signs of going anywhere. And no wonder why! They're the easiest to take your outfit to another level in a second, while looking absolutely gorgeous, keeping your legs warm and let's not forget their ability to make your legs look a lot slimmer and longer ;)
For the third day of Tallinn Fashion Week I decided to match my gray flat leather over the knee boots with a mini skirt, a sweater and a peacoat. Next time I'm thinking of pairing them with a floral dress for a playful girly look. And talking about over knee boots, then I'm absolutely in love with these suede ones with heels! Can't decide wether I should get them in gray or black... What would you suggest?

Ülepõlvesaapad on olnud ülipopid nüüdseks juba 3 hooaega ning paistab, et nad ei kao kuskile veel tükk aega. Pole ka ime! Nende abil saab oma kogu välimuse muuta sekundiga igavast eriliseks, lisaks näevad nad nii ilusad välja, hoiavad jalgu soojas ja ei tasu unustada ka nende imelist võimet muuta jalad hoobilt pikemaks ja peenemaks ;) 
Tallinn Fashion Weeki kolmandal päeva otsustasin ma kanda oma halle madala tallaga nahast ülepõlvesaapaid miniseeliku, kampsuni ja villase mantliga. Järgmisel korral plaanin neid sobitada kokku aga hoopis mõne lillemustrilise kleidiga, et luua selline hästi mänguline ja rõõmus komplekt. Rääkides ülepõlvesaabastest, siis mulle hullult meeldivad need kontsaga seemisnahast saapad! Aga ma ei suuda otsustada, kas osta neid musta või halli värvi... Kumbasid teie soovitaksite?

coat: LINDEX (similar)
sweater: LINDEX
skirt: H&M (similar)
boots: IRIS JANVIER (similar)
bag: MAX & MOI (similar)

4 comments

 1. Mulle meeldivad hallid või lillad:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa need tumehallid minu täielikud lemmikud ka!

   Delete
 2. See seelik on sul ikka võrratu basic, mitmendat korda imetlen juba!

  BOWTIE DIARY

  ReplyDelete
  Replies
  1. On tõesti! Nahkseelikud üleüldiselt on nii mõnusasti sobitatavad esemed ;)

   Delete