tallinn-fashion-week-2016-kristjaana-mere

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

Hey babes! The busy week full of shows and events of Tallinn Fashion Week is over now and I'm sure you've already seen all the pictures and read all the press releases and articles about it, which is why there's no point in me doing it once more. Instead, today I'll highlight only the shows I personally liked and my favorite outfits from each day, so you can see and read my take on the collections :) So here we go!

Hei armsad! See tohutukiire showsid ja üritusi täis Tallinn Fashion Week on nüüd läbi ning ma olen kindel, et olete praeguseks näinud juba kõiki pilte ning lugenud ka kõikvõimalikke pressiteateid ja artikleid moenädala kohta, mistõttu pole mul mingit mõtet hakata veel seda kordama. Küll aga mõtlesin ma teha teile täna väikese kokkuvõtte ainult oma lemmikutest komplektidest ja etendustest igal päeval, et saate näha, mis mind kõige enam köitis :) Seega, läheb lahti!

Day 1


tallinn fashion week kokomo collection

tallinn fashion week roberta einer

tallinn fashion week kätlin kikas

Fashion Week started with 9 shows on the first day, from which 3 were my favorite. I loved the Gucci vibes in Kokomo show, where glittered dresses were matched with cotton candy colored coats and vests. The hand embroidery, embellishements and materials were out of this world in Roberta Einer's show and the very Chloe feeling at KÄT's show with the 70's cool girl vibe were my favorite that night.

Moenädala esimene päev algas 9 show'ga, millest 3 meeldisid mulle kõige enam. Nendeks olid Gucci-feelinguga Kokomo etendust, kus litrilised kleidid olid kokku sobitatud pastelsetes toonides mantlite ja vestidega. Teiseks lemmikuks oli mul Roberta Eineri kollektsioon, kus käsitööna tehtud tikandid, pärlid ja litrid ning materjalidekasutus olid suurepärased ning samuti meeldis mulle väga ka Chloe sarnane KÄT'i show, milles esinenud 70-date meeleolu ja tüdrukute välimused olid super lahedad.

Day 2


tallinn fashion week 2016 iris janvier

tallinn fashion week 2016 diana arno

On the second day of Tallinn Fashion Week I loved all the textures, materials, cuts and styling at Iris Janvier, one of my favorite Estonian brands, who never dissapoints! I also liked the Self Portrait resembling dresses at Diana Arno's show and the cool Chanel-like stylings with helmets and combat boots.

Tallinna moenädala teisel päeval meeldisid mulle enim kõik tekstuurid, materjalidekasutus, lõiked ja stilistika Iris Janvieri shows, kes on üks mu lemmikuid Eesti moebrände ning ei vea mind kunagi alt oma showdega! Veel meeldisis mulle Diana Arno show'lt Self Portraiti kleite meenutavad kleidid ning Chanel'ilik kiivrite ja tanksaabastega stilistika.

Day 3


tallinn fashion week 2016 kirill safonov

tallinn fashion week 2016 year by raivo holm

Kirill Safonov's collection and show are something to always look forward to. The over-the-top decorations, super feminine similar to Dolce & Gabbana styling and the drama of the show was my favorite from day 3. I also really enjoyed looking at the bautiful outerwear by Raivo Holm, where menswear was my favorite but I also liked the Jean Paul Gaultier look-alike striped black and camel coat I would love to see myself wearing this winter ;)

Kirill Safonovi kollektsioon ja show on miskit, mida alati oodata. Tema natuke-üle-võlli kaunistused, hästi naiselik Dolce & Gabbana'lik stilistika ja show'ga kaasas käiv draama olid mu kolmanda päeva lemmikud. Väga meeldis mulle vaadata ka Raivo Holmi imekauneid ülerõivaid, kus meestekollektsioon oli mu kindel lemmik, kuid väga meeldis mulle ka tema Jean Paul Gaultierilik musta-pruuni triibuline mantel, mida ma tahaksin hea meelega isegi sel talvel kanda ;)

Day 4


tallinn fashion week 2016 kriss soonik

tallinn fashion week 2016 baltman

The final day of Tallinn Fashion Week showed the collections from 2 brands who's designs I aboslutely loved, which is why they are both shown here too. The night started with the lingerie show by Kriss Soonik, who's super playful and fun, yet sexy sets were a dream. Not to mention the super cool show set-up! The final show of the fashion week was by Baltman, who's styling was SO on point that I loved every single piece of menswear, it was hard to pick my favorites.

Tallinn Fashion Weeki viimasel päeval nägi kahe brändi showsid, mille loomingud olid mulle nii meelejärgi, et näitan neid mõlemaid ka siin. Õhtu algas Kriss Sooniku pesushow'ga, kelle hästi mängulised, lõbusad ja samal ajal ka seksikad komplektid olid ideaalsed. Mainimata ei saa ka jätta show ülicooli lavastust! Moenädala viimane show oli aga Baltmanilt, mille stilistika oli NII kümnesse, et mulle meeldisid absoluutselt kõik komplektid, mistõttu oli oma lemmikuid kohe raske valida.

photos: RAUL MEE & ERLEND ŠTAUB
my hair & make-up: EVOS PARRUCCHIERE

3 comments

 1. Heii! Kust saab endale ka halle ulepolvesaapaid? nii ilusad! Tänks, E

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh Elisabeth :) Minu saapad on pärit Iris Janvierist, aga hästi palju ilusaid halle ka nt Stuart Weitzmanilt ;)

   Delete
 2. Mulle meeldib su 1. päeva soeng, 2. päeva kleit, 3. päeva sukksaapad ja 4. päeva puhul see Pariisilik mütsike ja kleit. Tegelikult on kõik komplektid väga hästi läbimõeldud ja kannad need ilusti välja:)

  ReplyDelete