shearling vest fall outfit

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAMshearling waistcoat turtleneck jumper outfit

shearling vest ripped jeans casual outfit

navy shearling vest phillip lim bag

shearling fur vest fall casual outfit
Hey babes! Sorry I've been totally gone from the online world for the past 3 days, not doing any blogposts here or posting only a few photos on my Instagram. I had so much work to do and on top of that, I was totally ill. But luckily I'm feeling better now and am ready to welcome October and start yet another busy week :) I have lots of meetings and events happening in the next few days, so it's fun to try to take you along as much as possible. Today is all about computer work though, nothing glamorous haha. What are your plans for the week ahead?

Tsau kallid! Sorri, et ma olen viimased kolm päeva täitsa kadunud olnud nii siit blogist kui ka põhimõtteliselt Instagramist, kuhu vaid mõne üksiku pildi positasin. Mul oli nii palju tööd teha ja lisaks olin ma ka veel täiesti haige, mistõttu ei jõudnud nagu väga miskit korda saata. Õnneks tunnen end täna juba palju paremini ja olen valmis tervitama uut kuud ning alustama uut kiiret nädalat :) Järgnevatel päevadel on mul mitmeid kohtumisi ja üritusi kavas, kuhu püüan teid ka võimalikult palju piltide / videote vahendusel kaasata. Täna aga on mul täielik arvuti taga töötamise päev,  ei miskit põnevat haha. Millised on teie plaanid alanud nädalaks?

shearling vest: IRIS JANVIER (similar)
jumper: ZARA (similar)
jeans: ZAFUL
sneakers: CONVERSE
sunglasses: BURBERRY
watch: MICHAEL KORS

3 comments

 1. Minu plaan on iga päev saksa keele kursusel käia:) Vaevaliselt läheb see keele õppimine.

  Kuidas sa Kanal 2'ga seotud oled, et nende sünnipäeval kutsuti? Sul on nii põnev elu ikka:) Tahaks ka sellistel üritustel osaleda ja niivõrd pidulikke riideid kanda. Tavalisele õhtusöögile või sõbranna sünnipäeval päris maani kleidis ju ei lähe:) Ja eks sinna üritusele ei pea ka nii minema, aga võimalus on:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nii tubli, et saksa keelt õpid!

   Kanal2 sünnipäevale läksin tegelikult hoopis nii, et sõbranna kutsus kaasa :) Nädal varem toimunud TV3 juubelile kutsuti aga mind ennast ka ning kuna see oli pidulik gala, mille dresscode oli black tie, siis seetõttu pidulik maani kleit selga tõmmatud saigi :P

   Delete
 2. Such a great outfit, Kristjaana! Amazing! We've shared it on our fashion forum and have added you to the list of "Fashion bloggers to follow" Great job! https://goo.gl/KNs9HV

  ReplyDelete