citizenm new york times square hotel lobby

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

citizenm new york times square hotel room 15th floor

citizenm new york times square hotel

citizenm new york times square hotel

citizenm new york times square hotel room view

citizenm new york times square hotel

citizenm new york times square hotel

citizenm new york times square hotel library

citizenm new york times square hotel

citizenm new york times square hotel

citizenm new york times square hotel

citizenm new york times square hotel room

citizenm new york times square hotel

citizenm new york times square hotel view

citizenm new york times square hotel

What's the first thing that comes to your mind when you think of New York? For me it's Times Square which is like the symbol of the city and the perfect example of NYC - very central, busy, bright and loud. Since this was the first time for us to visit New York, we wanted to get to most out of this city and experience all it has to offer. Which is why staying in the middle of it all was one of the main criterias for us. So after a little bit of googling, we found the perfect hotel. The minute I landed on citizenM's website and read about their New York Time Square hotel and the whole concept, I was hooked and knew this was the right place for us ;)
And when we actually arrived in the hotel, we weren't dissapointed. Welcomed by the friendly and helpful staff while still being in total awe of the super chic interior we quickly checked into our room on the 15th floor, which was quite small but had an amazing view from its floor-to-ceiling window and the softest bed ever!
Making sure we felt at home, the lobby in citizenM wasn't like most hotel lobbies, instead it was more like a really cosy livingroom with a fireplace and their own library with cool books to read. For all the healthy people, there was also a great private gym on the 20th floor, that we didn't really use during our stay there (too lazy hehe...) But we did like to end our days on the rooftop bar exclusively available for hotel guests only. It had the sickest 360 degree view to Manhattan and gave our sunset-watching a whole new experience.
Altogether I can say that both, Richard and I, were super satisfied with this pick during our trip to New York. It was everything we wanted from a hotel, being central, chic and comfortable and I totally recommend staying at citizenM when visiting New York or why not Paris, London or Amsterdam instead, cause they have hotels there too ;)

Mis on esimene asi, mis teile pähe tuleb, kui mõtlete New Yorkile? Minu puhul on selleks Times Square, mis on justkui selle linna sümbol ja pole ka ime, sest see iseloomustab väga hästi NYC'i - suur, kiire, värvikirev ja lärmakas keskus. Kuna see reis oli meie esimene New Yorki, tahtsime me võtta linnast maksimumi ja kogeda võimalikult paljut. Seepärast oli ka see, kus me elame, meile väga oluline - tahtsime olla linna keskel. Pärast mõningast googeldamist leidsimegi me selle ideaalse hotelli, mis vastas kõigile meie tingimustele. Kohe, kui ma citizenM kodulehele läksin ja lugesin lähemalt nende kontseptsioonist ning New York Times Square'i hotellist, olin ma oma otsuse ööbimiskoha osas teinud ;)
Kui me lõpuks päriselt hotelli jõudsime, ei pidanud me pettuma. Meid tervitas rõõmsameelne ja ülimalt abivalmis personal ning lummas ülišikk disain. Saime end kiirelt oma 15. korruse hotellituppa sisse checkitud, mis oli küll päris pisike, kuid mille vaade maast-laeni akna all olevast ülipehmest voodist oli absoluutselt võrratu!
Et me kindlalt end hotellis ikka võimalikult koduselt tunneksime, ei näinud citizenM'i lobby üldse tavalise hotellilobby moodi välja, vaid tekitas hoopis mõnusalt koduse tunde oma kamina ja väikese raamatukoguga, kuhu kokku kogutud igast põnevat lugemist. Kõigile tublidele trenniskäijatele ei puudunud hotellist ka jõusaal, kuhu me oma puhkuse ajal paraku küll väga ei jõudnud (olime liiga laisad hehe...) Kuid see-eest meeldis meile väga oma päevi lõpetada hotelli katusebaaris, mis on mõeldud eksklusiivselt vaid hotellikülastajatele ning mille 360-kraadine vaade Manhattanile on juba omaette teema ning andis meie päikeseloojanguvaatamistele hoopis uue tähenduse!
Kokkuvõtvalt võime Richardiga kui ühest suust öelda, et jäime oma hotellivalikuga vägagi rahule. Seal oli kõike, mida ootasime - keset linna, stiilne ja mugav - ning soovitan seal peatumist kõigile teilegi, kes New Yorki plaanivad külastada või hoopistükis Pariisi, Londoni või Amsterdami, sest ka seal leiduvad citizenM hotellid ;)

Post a Comment