things to do in nyc

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

things to do in nyc

things to do in nyc

things to do in nyc

things to do in nyc

things to do in nyc

things to do in nyc

things to do in nyc

New York City is a must visit for everyone at least once. But since Manhattan is such a big island and there are so many places to go to, it's quite hard to get the best experince of the city. Especially when you're visiting the city only for a short time.But don't worry, I'm here to help :)
I put together a little NYC guide for you with 8 things you absolutely must do in New York! Here they are:

1. Enjoy The View From The Top Of The Rock

There's no way you can visit New York without admiring the concrete jungle from the top! And the best way to do it is by going to the observation deck on top of Rockefeller center. The view from there is simply amazing and totally worth the little wait on the line ;)

2. Admire Street Art In Little Italy

Little Italy area in downtown is really industrial and has lots of great cafes to visit. But what there's even more is the amazing street art on every corner and every wall for you to take photos of / with or simply observe. Inspiration garanteed!

3. Shop At Soho

Soho isn't called the fashion district for no reason! There are lots of shops from designer stores to high street fashion brands waiting for you to come in and renew your wardrobe. Or just do some window shopping ;) The architecture of the neighborhood is totally on point and made Soho my favorite part of NYC.

4. Have A Drink At A Rooftop Bar

We had an amazing rooftop bar on top of our hotel with a view to the city, where to end the day over a glass of wine while looking at the sunset. Doesn't get much better than this! Although this rooftop was open only for the hotel guests, there are plenty of public rooftop cafes to visit :)


5. Walk Across The Brooklyn Bridge

I suggest you walking over the bridge from the Brooklyn side towards the city and time it to be during the sunset to get the most amazing view of the panorama from a pink-skyed start to all of the shining lights. And take lots of photos along the way!

6. Take A Walk On The High Line

Created from an old railway, The High Line is the coolest little "park" on the rails surrounded by buildings of the Meatpacking District. It's a super nice walk through the neighborhood and I absolutely love the creativity and the fact that they kept the railway up and turned it into a cool pedestrial road.

7. Explore The Lights And The City Buzz On Times Square

Wow! Times Square is super busy no matter the hour and wakes you up in a second. From the flashing billboards to the police sirens to the masses of people, it's a true New York. Just take some time, sit down and watch it all around you ;)

8. Sit Down And Relax At Central Park

When you get tired of all the people and buildings and, most of all, from all the noise, then step inside the Central Park which is like a green oasis in the middle of the city. It is so quiet and peaceful there as if the time has stopped. Sit down on a bench and watch people running, riding bikes and children playing. Recharge a little and get back to the city of lights!


New York on linn, mida peab iga üks vähemalt korra oma elu jooksul külastama. Kuid kuna Manhattani saar on nii suur ja vaatamist on rohkem kui küllaga, siis on päris raske linnast õiget ülevaadet ja seda kõige ehtsamat tunnet saada. Eriti veel kui reis New Yorki kestab vaid mõned päevad. Kuid pole muret, olen abiväega kohal :)
Nimelt panin ma teile kokku väikese NYC reisigiidi 8 asjaga, mida peaksite kindlasti New Yorkis tegema! Siin nad on:

1. Naudi vaadet The Top Of The Rock'i vaateplatvormilt

New Yorki külastades ei tohi sealt lahkuda ilma seda pilvelõhkujaid täis betoonist džunglit ka ülevaltpoolt vaatamata! Parim vaade linnale avaneb Rockefeller centeri otsas olevalt vaateplatvormilt. Uskuge mind, see vaade on väärt seda veidikest järjekorras ootamist ;)

2. Imetle tänavakunsti Little Italy's

Little Italy naabruskond on hästi industriaalse stiiliga ning seal on meeletult palju kohvikuid. Kuid mida on seal veel enam, on tänavakunst. Lahedaid joonistusi kohtab igal nurgal ja praktiliselt iga seina peal. Inspiratsiooni meeletult!

3. Shoppa Sohos

Sohot ei kutsuta niisama moepiirkonnaks! Seal on hulganisti kauplusi, mis ootavad, et sisse astuksid ja oma garderoobi uuendaksid, disainerite poodidest kuni kiirmoebrändideni välja. Samas võib seal ju ka niisama imetleda vaateaknaid, sest imetlemist on seal palju. Sohost sai oma mõnusa arhitektuuriga minu lemmik NYC linnaosa!

4. Joo kokteile katusebaaris

Selles hotellis, kus meie peatusime, oli katusel ülicool katuseterass, kus õhtul teha klaasike veini ja vaadata päikeseloojangut. Paremat vaadet annab otsida! Meie hotelli katusebaar oli avatud küll vaid hotellikülalistele, kuid üle terve New Yorki on väga mitmeid avalikke katusekohvikuid, mis ootavad külastamist :)


5. Kõnni üle Brooklyni silla

Minu soovitus oleks alustada oma jalutuskäiku Brooklynist ja kõndida suunaga linna poole. Eriti tore, kui ajastada see päikeseloojanguks, siis näeb alguses imeilusat linnapanoraami roosa taeva taustal ja lõpuks kõiki linnatulesid säramas. Ning ärge unustage teha tee peal ka hästi palju pilte ;)

6. Tee jalutuskäik The High Line'i peal

Vanale linnast läbiva raudtee peale on rajatud The High Line (ehk kõrge tee), mis on üli lahe "park" ümbritsetuna Meatpacking Districti majadest. Kogu rada on mõnus jalutuskäik ja mulle nii meeldib selline loov lähenemine raudtee mahalammutamise asemel rajada sinna hoopis jalutuskoht inimestele!

7. Lase end kõikidest tuledest ja linnamürast minna Times Square'il

Lihtsalt vau! Times Square'il on kiire olenemata päevast ja kellaajast ning äratab ka kõige unisema sekundiga üles. Alates lugematutest vilkuvatest reklaamidest, lärmakatest politseisireenidest ja meeletutest rahvamassidest, on see tõeline New York. Soovitan võtta aega, istuda mõnele pingile ja lihtsalt jälgida ümbritsevat ;)

8. Võta aeg maha Central Park'is

Kui tunned, et vajad puhkust kõigist inimestest, majades ja eelkõige kogu linnamürast, siis astu Central Parki, mis on kui roheline oaas keset linna. Seal on nii mõnualt vaikne ja rahulik, justkui aeg oleks peatunud. Pargis on super hea lihtsalt vahepeal puhata, istuda pingil ja vaadata mööduvaid jooksjaid, rattaga sõitjaid ja mängivaid lapsi.

Post a Comment