new york street style striped dress

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAMskinny neck scarf outfit

nyfw street style dress sandals

striped silk mini dress neck scarf new york outfit

prada sunglasses black skinny neck scarf

nyfw street style ss 17

Hey loves! Sorry I've been so bad at blogging while in NYC. We have super long days busy from morning to night and once we get to the hotel, we're heading straight to bed cause we're just so exhausted... But it's currently Wednesday morning 8.30 here, I woke up about an hour ago, took a shower and now I'm editing some photos for you to see :) This look is from our second day here when the weather was really hot, so this light silk dress was the only right thing to wear. And I got so many compliments while wearing it too! No wonder, since it truly is absolutely gorgeous :P
But I need to get ready for the day now, planning on doing some shopping today. Probably need to buy an extra bag for all the luggage too haha. Anyway, I'm heading downstairs to get some breakfast now. Wish you all a beautiful day!

Heips kallikesed! Sorri, et ma siin NYC'is olles nii vähe bloginud olen. Meil on siin tohutult pikad päevad, mis algavad juba vara hommikul ja lõppevad alles hilisõhtul ning kui me lõpuks hotelli jõuame, siis ma olen lihtsalt liiga väsinud ja lähen otse magama... Kuid hetkel on meil siin kolmapäeva hommik, kell on 8.30 ja ma ärkasin umbes tunnike tagasi, käisin pesemas ja nüüd töötlen teile näitamiseks mõningaid pilte :) See riietus on meie teisest päevast siin, kui ilm oli meeletult kuum ja õhuke siidikleit oli ainuõige valik, mida sellisel juhul kanda. Ning ma sain ka nii palju komplimente selle eest! Pole ka ime, sest see tõesti on väga ilus kleit :P
Nüüd aga on mul aeg end päevaks valmis sättida, plaanime täna veits šopata. Arvatavasti tuleb ka üks lisakott kõigele pagasile juurde osta haha. Igal juhul, lähen nüüd alla hommikust sööma, kõht juba nii tühi. Ilusat päeva teile kõigile ka!

dress: IRIS JANVIER
sandals: ZAFUL
scarf: LINDEX (similar)
sunglasses: PRADA
bag: MOSCHINO

2 comments

 1. Kas olete esimest korda USAs?

  Tahaks näha, mis te seal kokku šhoppasite:D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Esimest korda jaa :)) Šoppamisega siiski õnneks väga hulluks ei läinud. Ostsime ainult mõningaid kingitusi perele ja endale üht-teist Saks Fifth Avenuest, Macy'st ja Ralph Laurenist.

   Delete