white sleeveless shirt embroidered denim skirt outfit

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAMwestward leaning flower 7 pink mirrored sunglasses

converse all star floral print sneakers

white sleeveless shirt denim skirt sneakers outfit

kristjaana mere

sleeveless white button down denim skirt outfit

embroidered denim mini skirt outfit

Hello, hello my loves! Yesterday went absolutely perfect and we had so much fun. But I was completely dead by the end of the day, so exhausted! No time to rest though, cause today is going to be even longer :) I just got back home from taking Thor to kindergarden and now I'm multitasking behind the dining table - eating breakfast and writing this post. After that I still need to get myself ready and then we'll start with shooting day 2. Try to share some snippets of it via my Instagram stories today as well, so keep an eye on my insta ;)
Concerning my outfit, then I'm sure you've all already seen that embroidery is everything this season! They add so much to a simple item and can elevate your look completely. And those cute floral print sneakers I'm wearing are one of the few things I bought myself from New York. I wasn't planning on getting myself any more Converses or sneakers altogether, but when I saw these, everything changed haha. Plus they totally match with my skirt!

Tere, tere mu kallikesed! Eile läks meil kõik täiesti perfektselt ja saime sealjuures palju nalja ka. Õhtu lõpuks olin ma aga surmväsinud, kõik kokku oli kuidagi nii kurnav! Pole aga aega pikalt puhata, sest tänane päev tuleb veel pikem :) Jõudsin just koju tagasi Thori lasteaeda viimast ning nüüd püüan siin köögilaua taga mitut asja korraga teha - hommikust süüa ja seda postitust kirjutada. Peale seda pean veel end valmis sättima ja siis alustame teist päeva filmimistega. Proovin teiega tänasest ka mõningaid hetki Instagrami juttude vahendusel jagada, seega hoidke mu instal silm peal ;)
Mis aga puutub minu riietusse, siis ma usun, et te kõik olete nüüdseks juba näinud, et sel hooajal on tikandid absoluutselt igal pool! Pole ka ime, sest nad annavad muidu lihtsatele riideesemetele nii palju juurde ja muudavad seeläbi kogu väljanägemist. Ning need armsa lillemutriga ketsid, mida kannan, on ühed ainukesed asjad, mis ma endale New Yorkist ostsin. Tegelikult ei plaaninud ma enda Converse'ide kollektsiooni suurendada või üldse tosse juurde soetada, kuid kui ma nägin neid tenniseid, muutus kõik haha. Lisaks sobivad nad imehästi kokku ka minu seelikuga!

top: ZARA (similar)
skirt: ZAFUL
sneakers: CONVERSE
sunglasses: WESTWARD LEANING

2 comments

 1. Miks rohkem ei shopanud:0? Seal ju shoping heaven

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hmm... no oleneb, mida otsida ;)
   Rääkides disainerbrändidest, siis mulle meeldivad enim Prantsuse ja Itaalia disanerid, mida ostan ka alati sealt riikides ning Euroopa disaineid on ka Euroopas soodsamad. Kiirmoebrändide ostmisest polnud ma aga huvitatud ning saan oma Zara jm ostud ja Eestist või online tehtud. Otseselt polnud mul ka midagi vaja.
   Ostsime veidi põhiliselt ainult Ralph Laurenist, kuna tema on USA disainer ja seal ka kõige suurem valik ja uuem kaup. Üht-teist ostsin veel, mis silma jäi, kuid erilist šopingut me seal ei teinud. Vist ka seepärast, et me ei läinudki sinna šopinguplaanidega ja ei tahtnud sellele eriti aega kulutada :)

   Delete