kristjaana mere tallinn dolls

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

kristjaana mere tallinn dolls

kristjaana mere tallinn dolls

kristjaana mere tallinn dolls

kristjaana mere tallinn dolls

Hi loves! How are you doing? It's currently 8 am on a Sunday morning here in New York. We've had wonderful 3 days here and my feet are absolutely killing me from all the walking in the heat, but I just want to take in as much as possible and experience it all while I'm here :)
Last week I did a little photoshoot for Tallinn Dolls where I styled 5 of their dresses to make them more my "own". As the name says, the brand is really girly and playful, which is not completely how I would describe my personal style, so I dressed all these looks down and added a few accessories to give my personal touch to them. How do you like the results? And which look is your favorite?
It's time for me to get ready now and go grab a breakfast somewhere. Love discovering new delicous brunch cafes here! Our plan for today is to explore the Upper West Side and Central Park. Talk later :*

Tsau armsad! Kuidas teil läheb? Kell on hetkel siin New Yorkis kell 8 pühapäeva hommikul ja ma just ärkasin. Meil on olnud imelised 3 täispikka päeva ja mu jalad lausa tulitavad all kõigist neist tohutus kuumuses kõnnitud kilomeetritest, kuid ma tahan lihtsalt võimalikult palju näha ja kogeda selle aja jooksul, mis me siin Manhattanil veedame :)
Eelmisel nädalal tegin ma aga väikese pildistamise Tallinn Dollsile, kus stiliseerisin 5 nende kleiti rohkem enda "omadeks". Nagu nimigi ütleb, on bränd ise väga mänguline ja plikalik, mis pole just 2 märksõna, mida kasutaksin oma stiili kirjeldamiseks, mistõttu tõmbasin ma nende lookide koostamisel aksessuaaride abil seda plikalikkust tunduvalt alla ja lisasin oma stiili juurde. Kuidas teile tulemused meeldivad? Ja milline neist komplektidest on teie lemmik?

Nüüd on aga mul aeg end valmis sättida ja minna kuskile hommikust sööma. Mulle nii meeldib siin uusi ja imemaitsvaid hommikusöögikohvikuid avastada! Kui kõhud täis, siis on meie plaan tänaseks minna uudistama Upper West Side'i ja Central Parki. Räägime hiljem :*

2 comments

  1. Ma ei teadnudki, et Tallinn Dolls ka selliseid veidi igapäevasemaid kleite teeb:)

    Mulle meeldib su esimene komplekt:)

    ReplyDelete