nyc-restaurants

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

You know, I've never wanted to go to Australia, although it is a highly popular destination among estonians. I think the main reason I haven't been into visiting this place is the fact that there are huge spiders and I don't know anyone who's more afraid of spiders than I am. I'm absolutely terrified of them, always have been and most likely always will be... But the thing I totally love is Aussie breakfast. I could it avo toasts, fluffy pancakes and acai bowl all day long and never get tired of them! You've probably already noticed that no matter the location, all my favorite breakfast spots serve classic Australian breakfast hehe :P And this is the number one thing I miss the most when living in Estonia now - when are we finally going to get a good breakkie here??? Which is why I'm starting to think that I need to get over my fears and travel to Australia to try the real deal. What do you think?
But until then, here are my most favorite cafes in New York City serving breakfast and brunch. Everyone of them totally worth the visit (and the wait). Plus I didn't see any spiders in NYC either ;)

Two Hands Cafe

If you're looking for a nice little breakfast cafe in Little Italy area, then Two Hands Cafe is the place to go to! They have super delicious acai and fruit bowls, lots of healthy smoothies and juices and, of course, avocado toasts.

By Chloe

By Chloe was probably my favorite place in NYC. And not for their delicious breakfast, since this place serves so much more than just breakfast food.  Their burgers and fries were my fave! It's a 100% vegan spot that has the worst waiting line ever but it's so worth the wait. Even my meat-loving husband approved :)

Bluestone Lane

This aussie cafe (with aussie waitresses) is situated all over NYC. We visited their cafe in Brooklyn and it was super cute! I totally recommend doing the way we did and combining a nice walk over the Brooklyn bridge with a delicious breakfast at Bluestone Lane - a nice healthy start to your day :) And you have to try their avocado toast with heirloom tomatoes. Seriously the best thing ever!

The Butcher's Daughter

The Butcher's Daughter in the cutest Nolita area is a juice bar and 100% vegeterian non-dairy cafe, that serves breakfast, lunch and dinner and has a sweet irony for meat in their name and interior. You have to see it to know what I mean ;)

Jack's Wife Freda

This cafe is a highly popular one and no wonder why! It's bright-colored delicious healthy food has won over so many hearts and has a constant line of people waiting to be seated. Jack's Wife Freda offers a wide range of food from classic breakfasts and salads to burgers and snacks.


Teate, ma pole kunagi tahtnud minna Austraaliasse, kuigi see on eestlaste seas endiselt ülimalt populaarne sihtkoht. Ma arvan, et peamine põhjus, miks see mind absoluutselt tõmmanud pole, seisneb selles, et seal on tohutusuured ämblikud ning ma ei tea mitte ühtegi inimest, kes kardaks ämblikke rohkem kui mina. Ma ei oska seda hirmu / foobiat teile kirjeldadagi, kuid tean, et olen neid kartnud nii kaua kui mäletan ja suure tõenäosusega jään ka alati kartma... Kuid on üks asi, mis mulle Austraalia juures väga meeldib ja see on nende hommikusöögikultuur. Ma võiksin ainult avokaadoleibadest, kohevatest pannukatest ja acai bowlidest päevad läbi toituda ja mul ei saaks sest kunagi küllalt! Olete arvatavasti nüüdseks ka juba märganud, et hoolimata kohast, mida külastan, pakuvad mu lemmikud kohvikud just nimelt klassikalist Austraalia hommikusööki hehe :P See on ka kusjuures minu jaoks kõige suurem miinus taas Eestis elamise juures - millal küll tehakse lõpuks siia ka häid hommikusöögikohvikuid??? Mistõttu olen ma hakanud mõtlema, et peaksin vist ikka oma hirmudest üle saama ja Austraaliasse reisile minema, et seda kõige õigemat hommikusööki seal kohapeal proovida. Mis te arvate?
Seniks aga on siin nimekiri mu lemmikutest kohvikutest New Yorkis, kust saab maitsvat hommikusööki ja brunci. Kõik neist on täielikult väärt külastust (ja järjekorras ootamist). Ning mis kõige parem, ma ei kohanud NYC'is mitte ühtegi ämblikku ;)

Two Hands Cafe

Kui otsid mõnusat hubast hommikusöögikohvikut Little Italy linnaosas, siis Two Hands Cafe on just õige koht külastamiseks! Seal on maailma parimad acai- ja puuvilja bowlid, suur valik tervislikke mahlu ja smuutisid ning loomulikult ei puudu menüüst ka avokaadovõileivad.

By Chloe oli mu kõige lemmikum kohvik New Yorkis. Ning seda üldse mitte nende hommikusöögi pärast, sest seal saab lisaks hommikusöökidele ka kõike muud. Nende burgerid ja friikad maitsesid mulle kõige enam! Koht ise on 100% vegan kohvik, mille järjekord on küll alati hirmuäratavalt suur, kuid väärt ootamist. Isegi mu liha-armastajast abikaasa kiitis heaks :)

Bluestone Lane

See Austraalia kohvikukett (koos austraallastest teenindajatega) omab kohvikuid üle terve New Yorki. Meie külastasime nende Brooklyni kohvikut, mis oli ülimalt armas ja mõnus! Ma soovitan teilgi minna Brooklyni sillale jalutama ja seejärel Bluestone Lane'i hommikusöögile - hea tervislik algus päevale :) Ning te lihtsalt peate proovima nende avokaadovõileiba koos tomatitega. Parim asi ever!

The Butcher's Daughter

The Butcher's Daughter (tõlkes lihuniku tütar), armsas Nolita rajoonis on mahlabaar ja 100% vegetaarne ning piimatoodetevaba kohvik, kus saab süüa nii hommikusööke, lõunat kui ka õhtust. Kohviku nimes ja ka sisekujunduses on mõnus iroonia liha vastu, kuid selleks, et seda mõista, peate ise seda külastama ;)

Jacks's Wife Freda

See kohvik on ülimalt populaane ning ma ei imesta miks! Seal pakutav rõõmsates värvides tervislik ning maitsev toit on võitnud nii mitmeid südameid ja seal on alati pikk järjekord inimesi ukse taga ootamas. Jack's Wife Freda's saab süüa nii klassikalisi hommikusööke ja salateid kui ka burgereid ja suupisteid.

Post a Comment