bell sleeve jumper outfit

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAMnavy jumper prada sunglasses

navy bell sleeve jumper white shorts outfit

bell sleeve sweater outfit

kristjaana mere new york

bell sleeve sweater outfit with shorts

Happy Sunday loves! How are you spending your weekend? Mine has been really chill, spent yesterday in Pärnu and having a slow morning today. Started it with pancakes, now doing some work while Richard is out with Thor and don't know what we're going to do yet once they come back home. Thinking of going outside to a park or somewhere, such a fall weather over here already, totally different from what I had last week when we took these photos. Feels like ages ago haha!
I love mixing long-sleeve shirts with shorts, especially when your jumper has the cutest bell sleeves ;) It was a bit too hot for the weather though. but I'm planning on wearing it a lot during the coming fall months with jeans and skirts and what not, really! But enough about my jumper, have a great day and talk later :*

Tere ilusat pühapäeva, armsad! Kuidas teil nädalavahetus möödub? Minul on see täielikult puhkamise noodi all läinud, veetsime eilse päeva Pärnus ja täna naudin siiani mõnusat hommikupoolikut kodus. Alustasime päeva pannkookidega, nagu meie peres ikka igal pühapäeval ning hetkel teen veidi tööd kuni Richard Thoriga väljas on. Kui nad tagasi tulevad, siis meil polegi mingeid kindlaid plaane, aga arvan, et läheme ehk kuskile välja parki sügist nautima, sest ilm on siin küll vägagi sügisene ja hoopis teine, kui nädal tagasi neid pilte tehes. Tundub, nagu see oleks juba nii ammu olnud haha!
Mulle hullult meeldib miksida pika varrukaga pluuse lühikeste pükstega, eriti veel kui pluusiks on kõige armsamate kellukesevarrukatega džemper ;) Olgem ausad, eelmise nädala NY ilma jaoks oli see küll tsipake liiga paks, kuid tulevatel sügiskuudel kannan ma seda kindlalt mitmeidki kordi, sobitades pluusi teksade, seeliku ja mille kõigega veel! Nüüd aga aitab küll sellest džemprijutust, ilusat nädalavahetuse jätku teile ja räägime hiljem :*

jumper: H&M (similar)
shorts: MOHITO (similar)
sunglasses: PRADA
bag: 3.1 PHILLIP LIM
shoes: IL MIO (similar)

4 comments

 1. Kas sulle meeldiks USAs elada?

  Piltide põhjal sobid küll sinna väga hästi:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Väga huvitav küsimust, sest ma olen tegelikult ALATI tahtnud elada USA's ;) Ka siis, kui me kolisime Saksamaale, tahtsin mina minna tegelikult Usasse, aga kuna teisele poole maakera kolimine väikese lapsega pole kõige lihtsam ettevõtmine, otsustasime nö "Euroopa USA" Saksamaa kasuks.
   Küll aga ei taha ma kindlalt elada New Yorkis. See on vahva koht, kus reisida, aga üle nädala ma järjest siin väga olla ei sooviks :D Ma usun, et LA on midagi mulle, aga enne seal reaalselt olemist ma midagi kindlalt öelda ei saa, kuna ei tea mis tunde see minus tekitab ja ma leian, et peab just nimelt tundma enda sees, et see koht on õige, et sinna elama minna :)

   Delete
 2. super äge look! Kas see kampsik on Eesti H&Mist ostetud hiljuti? :)

  ReplyDelete