ankle boots minimal outfit

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM


vintage tee jeans outfit

t-shirt cropped jeans ankle boots outfit

aldo black structured bucket bag

gray vintage eagle tshirt

ankle boots summer outfit

tshirt jeans ankle boots outfit

Hello ladies! How was your weekend? Did you manage to rest? I think I need another day off :P Anyway it was so nice to meet that many of you at our Bloggersmarket yesterday! Thanks you for coming and I hope you love your purchases :))
Now let's talk about the weather for a second - hello fall!? I feel like as soon as the calendar hit September, it turned into fall and got a lot colder here in Tallinn too...brrr! Which automatically took me into the next season in terms of colors and also gave me a perfect opportunity to slowly transition my clothing to be fall-appropriate. The easiest way to do that is through accessories ;) So for this look I matched a simple tee with cropped jeans and added a structured bag and ankle boots from Aldo to give this casual look a more put-together approach. Love all the grays and blacks together!

Tere naised! Kuidas teil nädalavahetus möödus? Kas puhkasite mõnusalt välja? Ma tunnen küll, et mul oleks ühte puhkepäeva lisaks vaja ;) Igal juhul oli mul super hea meel nii paljusid teist eile meie Bloggersmarketil näha! Suur aitäh kõigile tulemast ja loodan, et olete oma ostudega rahul :))
Räägiks nüüd hetkeks aga ilmast - tere sügis!? Mul on küll siuke tunne, et nii kui kalendrisse tuli ette septembrikuu, jõudis kätte sügis ja ilmad läksid hetkega siin Tallinnas külmemaks...brrrr! Kuidagi koheselt läksin ka oma riietuse värvides üle sügisestele toonidele ning üleüldse hakkan ka riideid paksemate vastu välja vahetama. Lihtsaim viis minna aga vaikselt järgmisesse hooaega üle on läbi aksessuaaride ;) Nii ka selle riietuse juures sobitasin ma t-särgi ja teksade juurde sellise veidi bikeri stiili koti ja kontsaga saapad, mille leidsin Aldost ning mis andsin mõnusa korrektsuse minu muidu tavalisele komplektile. Mulle nii meeldib see hallide ja mustade värvide kombo! 

bag: ALDO
t-shit: ZAFUL
jeans: MANGO
boots: ALDO

2 comments

  1. Minu nädalavahetus möödus tööl olles :) Väga meeldib outfit jälle! Saapad on nagu kirss tordile :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Tänud! Ja need saapad on hoolimata kõrgest kontsast üli mugavad ka ;)

      Delete