Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

I feel like I haven't really sat down and chatted with you for a while, so I'm planning on doing it now :) Also because there are some thoughts I wanted to share with you but didn't know which way or through what content to do it, so today's post is going to be mainly just talking hehe ;)
I can't remember if I've told you this so I don't know if you already know it or not, but Richard and I didn't have a honeymoon after our wedding. There were several reasons for it, firstly because just a week before our wedding we were on a vacation in Tenerife and didn't feel like jumping on a plane again right after our wedding. Then 3 weeks after our wedding I had a surgery due to which I had to lay in bed and take things really easy for another month and wasn't allowed to sunbathe for another 3 months. And then we moved to Germany, which was like a long trip itself and there was no need to go some place warm... We thought about going on a honeymoon on our first wedding anniversary last November, but since we didn't have anyone to leave Thor with and it was a bit complicated for Richard to get off from work at that time, we didn't go anywhere then either. And now we're 3 months away from our 2nd wedding anniversary - time goes by so fast!
As for honeymoon destinations, I've always wanted to go to Maldives and thought that it would be the PERFECT place for a honeymoon (cliché, I know ;) but after reading more about it and realising there's not much you can do and since I'm more that type of a person who likes to explore and go around rather than just laying on the beach for a week or two, we quickly realised that this is a nice place to visit for 3-4 days, but not the place for our honeymoon. So we kept on searching and fell completely in love with the Caribbean islands and decided to go to Puerto Rico - a mix of beautiful beaches, crystal clear water, jungles and cities :P
But the reason I started to talk to you about all of this in the first place was not to chat about my honeymoon history haha, but actually to tell you that since it's exacly 3 months until our wedding anniversary / honeymoon trip and I'm planning on being in really good shape by that time, I started to work out again! And take it seriously, not like during the past few months, but work out 3 times a week and run another 3-4 times a week. I'm excited, but still need to work on finding motivation to get myself up and moving haha. It's always so hard to start after taking it easy for a while..!
But yeah, I think I got all said that I wanted to. Anyway, if you've been to Puerto Rico, please share your recommendations with me too :*

Oeh, mulle tundub, et ma pole teiega lihtsalt niisama nagu tõeliselt "rääkinud" juba nii kaua aega! Kas teile ka? Igal juhul mulle tundub ja sellest piisab, et siin natuke nüüd jälle pläkutada, sest tegelikult on mul mõningaid mõtteid küll, mida teiega jagada, aga kuna ma ei osanud neid nagu ühegi konkreetse teema või postitusega siduda, siis tänane postitus ongi vahelduseks lihtsalt minu jutt hehe ;)
Mulle ei meenu praegu, kas ma olen seda teile varem rääkinud, mistõttu ei tea ma kas te teate juba seda või ei, aga meil Richardiga polnud peale pulmi mesinädalaid. Esmalt seepärast, et just nädal enne pulmapidu olime me Tenerifel puhkamas ja ei tahtnud kohe jälle lennukile hüpata. Teisalt aga seepärast, et 3 nädalat peale pulmi käisin ma operatsioonil, peale mida pidin ma olema voodis pikali ja järgneva kuu väga rahulikult võtma ning 3 kuud peale seda oli ka päevitamine keelatud. Siis aga kolisimegi me juba Saksamaale, mis oli juba iseenesest nagu üks pikk reis ja meil polnud tahtmist ega vajadust kuskile mujale sooja minna... Eelmise aasta novembris, kui meil täitus esimene pulma-aastapäev, mõtlesime küll reisile minna, kuid kuna meil polnud kellegagi Thori jätta ja ka Richardil oli sel hetkel raske töölt vabaks saada, siis jäi ka sel korral mesinädalatele minemata. Ning nüüd on juba 3 kuu pärast meie 2. pulma-aastapäev - aeg läheb ikka nii kiirelt!
Rääkides üleüldse mesinädalate sihtkohtadest, siis ma olen alati tahtnud minna Maldiividele, mis on jätnud mulle mulje kui IDEAALSEST mesinädalate kuurortist (täielik klišee, ma tean ;). Kui aga hakkasin nende saarte kohta igast review'sid lugema, siis taipasin, et seal pole suurt midagi teha. Ning kuna ma olen pigem selline, kes tahab ka seigelda ja ringi vaadata, mitte nädal-paar vaid rannas liiva peal lesida, siis taipasime me kiirelt, et Maldiivid on tore koht, mida külastada nii 3-4 päeva, kuid mis pole õige koht meie mesinädalateks. Seetõttu pidime oma sihtkoha mõtted natuke ümber tegema ja pärast mõningaid otsinguid armusime me täielikult Kariibimere saartesse ning otsustasime minna Puerto Ricosse, mis tundub olevat mõnus komplekt heledatest liivarandadest, helesinisest veest, džunglitest ja linnadest :P
Põhjus, miks ma seda kõike tegelikult üldse kirjutama hakkasin, ei olnud teps mitte see, et teile oma mesinädalate-ajalugu lahata haha, vaid ma tahtsin teile hoopis öelda seda, et kuna meie 2.pulma-aastapäeva reisi / mesinädalateni on täpselt 3 kuud ning ma plaanin seal olla suurepärases füüsilises vormis, siis hakkasin ma (eilsest) jälle trenni tegema! Seekord kavatsen ma ka asja tõsiselt võtta ja teha 3 korda nädalas trenni ja lisaks 3-4 korda nädalas jooksmas käia, mitte looderdada nagu viimastel kuudel. Ma olen juba täitsa elevil, kuid pean veel kõvasti tööd tegema enda motiveerimisega püsti ajamiseks ja trenni saama tegemiseks haha. Tagasi trennilainele saamine pärast laisemat perioodi on alati nii raske..!
Aga jah, saingi vist kõik öeldud, mida tahtsin teile rääkida. Igal juhul, kui te olete ise juba Puerto Ricos käinud, siis palun jagage oma soovitusi mulle ka :*

6 comments

 1. Ohh väga lahe! Olen Puerto Ricos korra käinud ja meeldis:) Ma sattusin sinna Kariibi mere kruiisil olles ja soovitan teile ka seda kruiisi väga.

  See on parim kogemus, mille reisilt saanud olen ja kui teil pole veel majutuse ees makstud, siis kruiis võib isegi soodsam tulla kui majutust ja sööke kohapealt osta. Oleneb muidugi ka kui kauaks te sinna lähete. Meie olime 2 nädalat USA's ja sellest 6 päeva kruiisil.

  Käisime sellise laevakompaniiga nagu Carnival, aga on ka teisigi. Selle reisi jooksul saab külastada erinevaid saari nagu Barbados, St. Thomas jne. Saategi oma Maldiivid sealt kätte:)

  Esialgu ma olin täiesti laevas loksumise vastu! Aga jumal tänatud, et mu elukaaslane suutis mind ümber veenda. Seda on lihtsalt võimatu sõnadega kirjeldada, milline see kruiis on. Seal on ligi kümme erinevat restorani( nii a'la carte restoranid kui ka kiirsöögikohad) ja need on kõik hinna sees. Meelelahutus on laevas meeletu, selliseid showsid ei saa Eestist mitte kuskilt. Ja siis rääkimata nendest saartest, mida kruiisi jooksul saab külastada. Tõsised paradiisid!

  Igatahes ootan juba teie reisi, et siis muljeid kuulda:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hei! Aitäh soovituste eest :)
   Kruiis on tore mõte, kuidas näha seal kandis rohkem ja vaatame, ehk leiame ka mõne 1-2 päevase laevakülastuse mõnele kõrvalolevale saarele.
   Päris pikk kruiis ma arvan, et pole siiski miskit mulle või vähemalt minu meelest kindlasti mitte pulmareisiks õige valik. Pigem on mulle mulje jäänud et see on fun lastega peredele või siis pensionäridele :P Mind just tõmbab see, et ma saan minna erinevatesse kohtadesse ja täpselt sellisel ajal nagu ise soovin, mis on põhilised piirangud laeval olles. Aga never say never! Usun et vahva reis tuleb meil kindlalt :))

   Delete
 2. Käisin ka just täna ennast just spordiklubisse uuesti kirja panemas. Ja erinevalt sinust, kes sa pole trenni teinud mõne kuu, pole mina ennast liigutanud pea aasta. Niiet algus saab kindlasti raske olema, kuid kindlasti seda väärt! Edu meile mõlemale :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ohjaa, raske on ta küll. Aga kui mõtted lõpp-eesmärgil hoida, siis suudab kergemini jälle ree peale saada :P Edu ja jaksu sulle ka!

   Delete
 3. Me käisime mehega 1,6 a tagasi Tobago saarel, saime lennupiletid 200 euroga (Arlandast). Ma soovitan tsekata nt www.ving.se ja apollo.se, seal saab ka Puerto Ricosse ja Dominikaani vabariiki soodsalt pileteid. Me küll käisime veebruaris (ja tundus, et siis oligi väga palju soodsaid pileteid sinna kanti), aga ehk veab ja saab ka juba kolme kuu pärasta midagi head. :)
  Elu aga üldiselt oli seal isegi kallim kui Eestis, va. bensiin

  ReplyDelete
  Replies
  1. Meil on lennupiletid juba täitsa ostetud, aga tänud heade soovituste eest ja hoian tulevikus kindlasti nendel saitidel silma peale headeks pakkumisteks :)

   Delete