fluffy sweater ripped skinny jeans outfit

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAMmint fluffy sweater outfit

mint fluffy sweater white skinny jeans sneakers outfit

white jeans mint furry top mint sneakers outfit

fluffy mint sweater ripped skinny jeans outfit

Good morning loves! Despite the awful weather we had yesterday, I had the loveliest day :) It was my parents 29th wedding anniversary and we went out for a dinner to celebrate it. It has been a tradition for as long as I remember to always go out with the whole family and just share the love, have fun, eat good food and talk for hours. These moments are what life is all about if you ask me - spending quality time with the ones you love! Cause at the end of the day, no matter who you are, what you do or what you have doesn't matter if you don't have anyone to share it with. I'm so happy to have such loving and caring and amazing parents who always support me and my sister in everything we do :)
I didn't wear this cotton candy look for the dinner party, instead I wore it yesterday morning for some errands in town. Never would I have taught of wearing a warm fluffy top in the middle of August, but that's what you have to do when one minute you're hot and next you're cold cause the weather can't make up it's mind haha. It makes so much fun to Thor and he always tells me that "The weather is so funny today - one minute it's raining and the next it's sunny. What's up with that?" If only I knew :P

Tere hommikust kallikesed! Hoolimata eilsest kohutavast ilmast, oli meil hästi tore päev :) Nimelt oli eile minu vanemate 29. pulma-aastapäev ja me käisime selle tähistamiseks õhtusöögil. Meil on selline traditsioon olnud juba nii kaua kui ma mäletan, et alati saame siis kõik perega kokku ja läheme kuskile sööma, jutustama ja tundideks end mõnusasse seltskonda unustama :) Sellised õhtud on minu lemmikud - veetes aega koos kõige kallimate inimestega oma elus! Ja selliste hetkede jaoks ongi ju tegelikult elu mõeldud, vähemalt minu meelest, sest mis mõte on sellel, kes sa oled, mida sa teed või omad, kui sul pole seda kõike mitte kellegagi jagada. Mul on küll nii hea meel, et mul on nii võrratud vanemad, kes on super hoolitsevad ja armastavad ning toetavad mind ja mu õde alati kõigis meie tegemistes :)
Seda mündisinist riietust ma küll eilsel õhtusöögil ei kandnud, kuid see oli mul seljas hommikupoolikul linnas asju ajades. Ma pole küll osanud arvata, et pean juba keset augustikuud sooja ja karvase kampsiku selga tõmbama, kuid mis sa teed, kui üks hetk on soe ja teine külm, sest ilm ei suuda lihtsalt ära otsustada, mida teha haha. See teeb alati Thorile nii palju nalja ja ta räägib õhtuti mulle, et "Ilm oli täna jälle nii imelik - üks hetk sajab, teine hetk paistab päike. Miks ta nii teeb?" Kui ma vaid teaks... :P

top: LINDEX
jeans: GINA TRICOT (similar)
sneakers: REEBOK
sunglasses: WESTWARD LEANING

4 comments

 1. Armas karvane kampsik, kujutan ette, et oranž oleks ka väga sinulik olnud :) Mu vanemate 29. pulma-aastapäev oli täna, käisime ka väikestviisi perega tähistamas!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oi kui lahe! Milline kokkusattumus, et järjest päevad ja sama kaua aastaid abielus ka olnud :P

   Delete
 2. Replies
  1. On jaa! Üli soe ja pehme ja mõnusalt sossu - sügiseks ideaalne ;)

   Delete