ice cream shops in tallinn

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

What's a summer without ice-cream, right?! I think having a freshly made gelato as a treat to end a hot summer day is the best ;) Since I'm not a big fan of those regular ice-creams sold in stores, I'll share with you my favorite cafes in Tallinn where you can get a really good tasting gelatos that are made from fresh ingredients and look super cute on photos too hehe!

Mis on suvi ilma jäätiseta, eks?! Minu meelest vähemalt on üks mõnusalt värske gelato parim viis kuuma suvepäeva lõpetamiseks ;) Ning kuna mulle kohe üldse ei maitse need pakitud jäätised, mida poodides müüakse, jagan ma teiega täna oma lemmikuid kohvikuid Tallinnas, kust saab hästi maitsvaid gelatosid, mis on tehtud värsketest koostisosadest ning mis näevad ka piltidel üliarmsad välja hehe!

gelato ladies best ice cream in tallinn

Gelato Ladies (Uus 28)

Gelato Ladies is the newest little ice-cream cafe in the old town where the selection of gelatos is big and delicious (strawberry is my favorite!). You can also get waffles and coffee there ;)

Gelato Ladies on uusim väike jäätisekohvik vanalinnas, kus on suur valik maitsvaid gelatosid (metsmaasika oma on mu lemmik!) ning sealt saab lisaks jäätisele osta ka vahvleid ja kohvi ;) 

cortile gelato ice cream cafe tallinn

Cortile (Lühike Jalg 4)

Owned and managed by two Italians, Cortile is like a sweet little gelato shop in Italy with a wide selection of ice-creams and a very open and warm service. The prices are a bit higher compared to the other two cafes but totally worth it :)

Kahe itaallase poolt juhitud Cortile on just nagu väike armas gelato kohvik keset Itaaliat, kus on lai valik jäätiseid ja hästi soe teenindus. Hinnad on küll veidi kõrgemad võrreldes teise kahe gelatokohaga, kuid see maitseelamus on seda väärt :)

reval gelato ice cream

Reval Gelato

Reval Gelato has little ice-cream stands in most of their Reval Cafes situated across the city. The selection is quite small but the gelatos are delicious and I love the crunchieness of their cones. My favorites are chocolate and mango flavours.

Reval Gelatol on väikesed jäätiseputkad pea et igas nende Revali kohvikus üle terve linna. Gelatovalik on küll suhteliselt väike, kuid jäätised on väga maitsvad ja mulle hullult meeldivad Revali jäätiste krõbedad vahvlid. Minu lemmikud maitsed on šokolaadi ja mango.

What's your favorite ice-cream flavour?

2 comments

 1. Minu lemmikud on pistaatsia ja mango:)

  Kas need Lamuu jäätiseputkad on Tallinnas ikka veel? Paar aastat tagasi oli Viru keskuse juures üks, need olid ka väga head jäätised:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hmm ma pole märganud, tean ainult seda Viru keskuse 3.korruse kohvikut. Aga Lamuu jäätiseid ostan ma üldiselt üldse poest :P

   Delete