gray wool dress over knee boots fall streetstyle

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

gray midi dress over knee boots fall fashion

black textured mini dress over knee boots outfit

gray wool dress outfit

gray wool coat over knee boots fall winter outfit

iris janvier dark gray wool coat

gray wool vest long coat leather pants loafers outfit

gray floral midi dress over knee boots fall outfit

Lately my life has been so fashion-fashion :P Constant photoshoots, events and fashion shows -I love it! Last night I went to see Baltika's fashion show. It is so cool that lots of big corporations have started to use up-and-coming bands and musicians to perform on their shows. Such a great idea!
Last week I did a streetstyle photoshoot with one of my favorite Estonian designers Iris Janvier, showcasing their fall collection. We styled together different gray pieces for total gray looks in different shades. I'm loving the results! How about you? :)

Viimasel ajal on mu elu olnud kuidagi nii fashion-fashion :P Muudkui pildistamised ja üritused ja moeshowd - nii lahe! Eile õhtul käisin Baltika moeshowd vaatamas ja inspiratsiooni ammutamas. Hullult cool on see, et juba mitmendat korda kutsuvad suured korporatsioonid oma üritustel muusika eest vastutama up-and-coming noori Eesti artiste. Super! Eilegi oli show'l esinemas näiteks Pur Mudd, kes on ülitublid poisid ja kelle muusika mulle väga meeldib ;)
Eelmisel nädalal aga oli mul ühe oma lemmiku Eesti disainerbrändi Iris Janvieriga nende uue sügis-talve kollektsiooni streetstyle pildistamine. Me kombineerisime kokku erinevaid halli värvi rõivaesemeid üleni hallidevarjulisteks kombodeks. Mulle nii meeldib see tulemus! Kuidas teile? :)


I'm wearing: IRIS JANVIER

16 comments

 1. Appi kui äge! Hall on ikka nii kaunis värv. Ja need üle põlve saapad on uskumatult imelised! Kas neid on raske jalga saada?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh :) Need saapad on tõesti super ilusad! Jalga lähevad nagu sukk-saapad ikka - ajavaruga :P

   Delete
 2. Väga meeldib! Kõige rohkem meeldib see esimene villane(?) kleit ja siis see hall mantel:) Kas sa oskad öelda, mis selle halli mantli hind on?

  Kui need Bastioni ridded ei olnud väga sinulikud, siis need riided on küll nii sinulikud kui vähegi olla saavad:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur aitäh Sulle! Nõustun täiesti, et see on ikka 100 x rohkem minu stiil ja tunnen end sellises riietuses ka palju mugavamalt :)
   Ma kahjuks hinna osas jään vastuse võlgu, aga see on juba täitsa müügil, et saad Iris Janvierist otse järgi uurida ;)

   Delete
 3. Väga meeldib selle pildistamise tulemus, lemmikud on esimene, kuues ja seitsmes pilt :) Tundub nagu pildistamine oleks kusagil suurlinnas toimunud :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh :) 7.pilt mulle endale üldse ei meeldinud, niiet mõtlesin natuke aega, kas panen selle üldse üles haha, aga kuna see outfit mulle meeldis ja tahtsin seda ikka näidata, siis siia ta ka tuli. Tore, et Sulle meeldib - siis tegin õige valiku :P

   Delete
 4. Oiii. Kõik need kleidid on niiii kaunid. ☺️

  ReplyDelete
 5. Mul oleks ka saabaste kohta küsimus, et kus neid võimalik soetada on ja kas on ka mugav jalga saada?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kõik jalanõud, mida ma siin piltidel kannan, on pärit samuti Iris Janvieri uuest kollektsioonist ;)
   Saabaste jalga saamist viimasele minutile ei soovita jätta, kui kuskile kiire on hehe, aga kui sukkpüks jalas, siis läheb päris ilusti :)

   Delete
 6. See on mu kõige lemmikum outfitipostitus Sinult üldse. Ufff.. see hall, võrratu! Ja täiega sobib sulle kõik, kuigi on veidi teistsugune kui Sa ise muidu tundud eelistavat. Täiega my cup-of-tea. Oehh, laik, vaimustuses olen noh :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oi kui lahe! Aitäh Sulle :))
   Stiililiselt nõustun ka - on küll täitsa minu maitse, aga igapäevaselt kannan ma rohkem sellist lihtsamat casual stiili, mitte nii naiselikke ja (viisakaid?) kui siin postituses. Kuid mõtlesin isegi peale neid pilte, et peaks ka hakkama ikka tihedamalt kleite jms kandma teksadele vahelduseks :)

   Delete