flat mules shirt dress minimalist outfit

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAMkristjaana mere leather jacket white shirt dress outfit

kristjaana mere

white shirt dress black flat mule loafers minimalist outfit

kristjaana mere black leahter jacket white dress

kristjaana mere white oversized shirt dress with belt

Good morning sweeties! How have you been? I feel like I haven't talked to you for so long, at least the last time I posted an outfit here was last Friday, which was like a 100 years ago haha. So what have you been up to? I've been rather busy these past few days. Spent the weekend in Pärnu with the girls and then working like grazy on Monday and yesterday, cause I have some great project coming up which I'm sure you'll love, so I'm really excited to work on those :))
Now let's talk about my outfit. How cool are those flat mules!?! I'm so completely in love with them! (I feel like I say it for all the pieces, but whatever :D) Anyway, I've been searching for black flat mules for like 3 months now but hadn't found anything I liked. I wanted them to be simple but with a little extra and I was completely stoked when I scrolled through the new collection at Zara's website and saw these loafers with bows on them. Naturally I bought them right away ;) They go so well together with this simple and a little oversized shirt dress that's another summer favorite of mine - a perfect minimalist outfit combo!

Tere hommikust armsakesed! Kuidas teil läinud on? Ma pole teiega nii kaua aega jutustanud. Või vähemalt viimane kord, kui outfitipostituse üles panin, oli reede ja see tundub tänaseks ju juba 100 aastat tagasi haha. Seega, millega te tegelenud olete? Mul on olnud viimased päevad suhteliselt kiired. Nädalavahetuse veetsin tüdrukutega Pärnus ning eilse ja esmaspäeva töötasin usinalt, sest mul on tulemas mõned hästi toredad projektid, mis teile kindlasti väga meeldivad, nii et ma olen juba väga elevil nendega alustamisega :))
Räägime nüüd aga minu riietusest ja täpsemalt neist jalanõudest! Kuidas teile meeldivad? Ma olen neisse totaalselt armunud! (Mulle tundub, et ma ütlen seda kõigi oma asjade kohta, aga mis siis :D) Igal juhul, olen ma otsinud endale musta madalaid lahtise kannaga sussitaolisi jalanõusid juba umbes 3 kuud, aga pole leidnud neid õigeid, mis mulle väga meeldiksid. Kingad pidid olema lihtsad, kuid samas väikese kiiksuga ning kui ma üks päev Zara kodulehel nende uut kollektsiooni scrollisin ja neid iludusi märkasin, olin ma leidnud need õiged! Loomulikult tellisin ma need endale see sama hetk ;) Mu uued sussikesed sobivad imeliselt kokku ka selle lihtsa valge veidike oversized särk-kleidiga, mis on üks mu järjekordne suvelemmikutest, moodustades kokku ideaalse minimalistliku kombo.

dress: H&M (similar)
jacket: ZAFUL
flat mules: ZARA (similar)
watch: ABBOTT LYON (similar)