kristjaana mere off shouler top white ripped jeans

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAMkristjaana mere blue off shoulder top summer

light blue off shoulder top white ripped jeans outfit

3.1 phillip lim mini pashli bag with pom pom keyring

kristjaana mere off shoulder top ripped white jeans outfit

Hey babes! It's so hard to motivate myself to stay inside and work when the weather is so wonderful outside and all I want to do is eat gelatos and sunbathe :P Are you having the same struggles? Luckily I spent the whole weekend outside and ate lots of icecream, which makes today a bit easier :)
These photos are from Saturday when we were in Pärnu to check out a kids festival that was held there. Yesterday we went on a boat ride and just chilled the entire day. I didn't take any outfit photos from my outfit, but you can check it out on my Instagram and see what we did on Snapchat. Let's just say it has been a total jeans + off shoulder top weekend ;) 

Hei kallid! Nii raske on end motiveerida toas töötama, kui õues on super imeline suveilm ja ma veedaks tänase päeva hoopis meelsamini päevitades ning jäätist süües :P Kas teil on ka samasugused mured haha? Õnneks veetsin ma terve nädalavahetuse õues värskes õhus ja sõin suurtes kogustes jäätist, nii et täna toas olemine polegi kõige hullem :)
Ülemised pildid on laupäevast, kui olime Pärnus lastefestivali külastamas ja niisama linnapeal ringi kolamas. Eile aga käisime me paadiga sõitmas. Ma ei teinud küll oma riietusest ühtegi pilti, kuid näete seda Instagramis ja meie tegemisi jõuate veel vaadata Snapchatist. Ütleme lihtsalt nii, et mul on olnud täielik teksade + paljaste õlgadega pluuside nädalavahetus ;)

top: H&M (similar)
jeans: GINA TRICOT (similar)
belt: MASSIMO DUTTI (similar)
bag charm: POPPY LONDON (similar)
sneakers: CONVERSE