champagne cocktail

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

moet chandon champagne cocktail

summer cocktail recipe

hugo champagne coctail recipe

hugo cocktail

A glass of a good drink goes together perfectly with a warm summer night :) And although I don't really drink alcohol, I don't say "no" to one glass of rosé wine, a dry sider or a light summer cocktail on the weekends either. I don't drink strong alcohol nor am I a fan of very sweet drinks, which is why this champagne cocktail Hugo (that originally comes from a lounge in Munich named Hugo) is one of my favorites to make every now and then when we have guests coming over.
Yesterday we had a barbeque over at our friends place and while guys were grilling meat, I prepared us these cocktails. I also snapped a few photos for you aswell as I was pouring these together, so you could make this super delicious cocktail too! Here's the recipe:

Ingredients:
 • 200 ml champagne, sparkling wine or Prosecco
 • 150 ml sparkling water
 • 4 tbs elderflower syrup
 • fresh mint leaves
 • 1 lime, sliced
 • 4-6 ice cubes
Directions:
For this light summer champagne cocktail, take 2 large cocktail or wine glasses and fill them with ice cubes. Pour the cubes over with syrup, then add sparkling wine and mineral water. Put mint slices into the drink and lastly, add a handful of fresh mint leaves and stir. Enjoy immediately! :)

Ühe mõnusa suveõhtu juurde kuulub ikka klaasike head jooki :) Ning kuigi ma üldiselt eriti alkoholi ei tarbi, siis nädalavahetustel ma ühest klaasist roosast veinist, kuivast siidrist või lahjast suvekokteilist ära ei ütle. Kange alkohol mulle ei meeldi ja väga magusad joogid samuti mitte, mistõttu on see Münchenist samanimelisest lounge'ist pärit šampusekokteil Hugo üks mu lemmikuid, mida aeg-ajalt endale ja külalistele meisterdada.
Eile õhtul käisimegi just sõprade juures grillimas ja samal ajal kui mehed valmistasid liha, valasin ma meile kokku kokteilid. Ning ühtlasi klõpsasin "töö" käigus mõned pildid ka teile, et teiegi saaksite seda imehead lahjat kokteili proovida! Siin retsept:

Koostisosad:
 • 200 ml šampust, vahuveini või proseccot
 • 150 ml gaseeritud vett
 • 4 spl leedripuu siirupit
 • värskeid mündilehti
 • 1 laimi viilud
 • 4-6 jääkuubikut
Valmistamine:
Mõnusalt suvise šampusekokteili valmitamiseks võta 2 suurt kokteiliklaasi või veinipokaali ja täida need jääkuubikutega. Vala kuubikud üle siirupiga, siis lisa vahuvein ja viimasena gaseeritud vesi. Pista joogi sisse paar laimiviilu ja peotäis värskeid piparmündi lehti ning sega. Naudi koheselt! :)

4 comments

 1. Kust selliseid klaase võiks leida? Näevad nii ilusad välja :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Need klaasid on tõesti üliilusad, isegi imetlesin neid!
   Mul on kodus vaid klassikalisi veinipokaale, aga kuna tegin neid kokteile sõprade juures, siis kasutasin ka nende klaasivarusid ning need konkreetsed on pärit veiniklaasifirmalt Riedel ;)

   Delete
 2. Mind huvitaks selliste joogikõrte päritolu. Kas Sa oskad öelda, kust neid saada võiks? Need on nii stiilsed!

  ReplyDelete