kristjaana mere lindex white cold shoulder boho topFollow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

kristjaana mere white cold shouder boho top outfit

kristjaana mere

zaful black lace up open toe suede sandals

kristjaana mere lindex white cold shoulder blouse

kristjaana mere white cold shoulder long sleeve boho blouse outfit

Good morning!
So glad that Friday is finally here, since today will be extra fun :) I just dropped Thor off to kindergarden and now after I've written this post, I'm getting ready to head to a breakfast meeting and then I'll come back home and either work here behind the computer or head to my parents place to work outside while sunbathing. My parents are taking Thor to theirselves tonight so Richard and I have an evening off and are planing on going to Tour d'ÖÖ. We love this event but missed it last year when we lived in Munich so it's fun to be able to attend again this time :) Is anyone of you also going?
Above you can see the outfit I wore yesterday. Absolutely loving the top and got so many compliments while wearing it! And I'm not surprised since cold shoulder tops are so adorable and super trendy rght now ;) Althought I should have grabbed a pair of sunglasses with me before heading out of the house and opted for a different pair of pants cause I was obviously melting in these ones in yesterday's heat haha. But I think they matched together perfectly never the less :P

Tere hommikust!
Nii tore et järjekordne reedene päev on käes ja et see vahva tuleb :) Ilm on võrratu, viisin just Thori lasteaeda ja nüüd kirjutan blogi. Kui olen selle valmis saanud, siis panen end valmis, et minna hommikust sööma ja kohtumisele. Peale seda tulen tagasi koju ja teen arvuti taga tööd või siis lähen hoopis vanemate juurde aeda tööd tegema ja päikest võtma. Eks paistab, kui palav on ja kumma kasuks otsustan :P Thor läheb täna ööseks samuti mu vanemate juurde külla, mistõttu on meil Richardiga vaba õhtu ning me lähme Tour d'ÖÖle sõitma. See on minumeelest nii mõnus üritus, mis jäi eelmisel aastal meil Münchenis elades kahjuks vahele, kuid seetõttu on eksta tore täna jälle osaleda :) Kas keegi teist ka plaanib minna?
Piltidelt näete täna aga minu eilset riietust. See pluus on lihtsalt nii ilus ja õhuline ja ideaalne suveks ning tõi mulle ka palju komplimente. Pole ka ime, sest paljaste õlgadega pluusid on nii kenad ja ülimalt popid hetkel samuti ;) Kuigi ma oleks pidanud eile ikka päikeseprillid ka enne toast välja minekut kaasa krabama ning mõned muud (õhemad) püksid jalga panema, sest teksadega oli eilses kuumuses ilmselgelt liiga palav haha. Kuid kuumusest hoolimata sobisid nad väga hästi minu pluusiga kokku, seega pole hullu :P  

blouse: LINDEX
jeans: CALVIN KLEIN
sandals: ZAFUL
bag: FURLA

2 comments

 1. Siis ju õhtutundidel näeme!

  ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kahjuks ei märganudki sind seal tohutus rahva- ja rataste massis, kuid tohutult mõnus sõit oli küll - eriti Pirital päikeseloojanguga! :)

   Delete