off shoulder top pink bike summer style

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAMkristjaana mere striped blue off shoulder top denim shorts gladiator sandals outfit

tallinn estonia city harbour

zara baby blue striped off shoulder top

schwinn pink ladies debutante city cruiser bike

kristjaana mere blue striped off shoulder top denim shorts summer outfit

I can not express enough how much I love summer! Sunshine, ice-creams, flowers blossoming, fresh fruits and evening bikerides are what life is all about. This season and those emotions are what give me energy and make me happy and constantly being in that state is the main reason I want to live some place warm, so that I would be able to feel it 24/7. But right now, these evening are pretty great too :) And the fact that Thor can ride long distances on his own bike now and doesn't have to just sit in the back of mine is great! We're having so much fun and he's so happy speeding in front of us. I love our little biking family so much :)))

Ma ei oska sõnadesse panna kui suur on minu armastus suve vastu! Päikesepaiste, jäätised, õitsevad lilled, värsked marjad ja õhtused rattasõidud on elu parimad hetked. Need kolm suvekuud ja kõik need emotsioonid annavad mulle nii palju energiat ja toovad naeratuse näole ning peamine põhjus, miks ma tahan elada kusagil soojas ongi just see, et ma saaksin 24/7 tunda seda tunnet ja olla sellistes tingimustes. Kuid hetkel olema ma rahul ka nende õhtutega, mis meil siin on :) Ja see, et Thor suudab juba päris pikki vahemaid ise oma rattal sõita, mitte ei pea minu omal rattatoolis istuma on ka nii tore! Meil on alati nii vahva ringi sõita ja Thor on nii õnnelik, kui meist mööda kihutab. Ma nii rõõmus meie väikese rattapere üle :)))

top: ZARA (similar)
shorts: LINDEX (similar)
sandals: TAMARIS (similar)
sunglasses: PRADA
bicycle: SCHWINN (similar here and here)

2 comments