kristjaana instagram outfitsFollow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

Hello summer!
So glad that the warm season is officially here even though the weather has been truly amazing all May too and I've even managed to get a bit of a tan on my skin :) I haven't been to the beach yet though since it feel a strange going to the beach before summer haha... Have you?
Above you can see some of the outfits I wore in May. I'm definitely into either dresses or my classic jeans+top combo and I even managed to wear heels a few times. Not all of the outfits have made their way to my blog though, but I always try to take at least one shot for my Instagram or show it to you guys on Snapchat, so make sure to follow my (outfit) journey on these channels too :)))

Tere suvi!
Mul on nii hea meel, et soe hooaeg on lõpuks kohale jõudnud, kuigi ilmad on rohkem kui super olnud terve maikuu ja ma olen ka juba endale kerge jume peale päevitada suutnud :) Siiani olen vaid mõned korrad vanemate hoovis päikest võtnud, sest mulle tundub natuke kummaline minna randa enne suve haha... Kuidas teile? Kas olete juba päikest võtnud või lausa rannas käinud?
Ülemisel kollaažil näete mõningaid minu riietusi, mida kandsin mais. Võib vist kindlalt väita, et mulle meeldib kanda kas kleite või tüüpilist teksad+pluus kombot ning suutsin paar korda ka kontsad oma varvaste otsa susata. Nagu näete, siis kõik outfitid ei leia oma tee siia blogisse suure postituse näol, kuid püüan alati vähemalt ühe pildi Instagrami jaoks teha või näidata oma riietust teile Snapchati vahendusel, mistõttu on vahva, kui järgnete mulle ka nendes kanalites :)))

5 comments

 1. Sulle hakkab vist päike päris hästi peale, nii pruun oled juba:)

  Kas elate praegu sinu vanematega koos?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Täitsa kergelt hakkab peale jah. See aasta püüangi rohkem heledamaks jääda kui eelnevatel aastatel ja lasta lihtsalt kerge jume endale peale :)

   Elame ikka omaette ja oma kodus. Lihtsalt meil pole kahjuks rõdu, kus mõnuleda ja linnas pole lapsel nii vahva, mistõttu oleme tihtipeale päeval minu vanemate juures, kus aias palju ruumi mängida ja olla :))

   Delete
 2. http://www.aripaev.ee/uudised/2016/05/20/karm-saastmine-aitas-noored-pensionile

  Lugesin ükspäev seda artiklit Äripäevast. Kuna sa tundus majanduslikult väga arukas ja tasakaalukas naisterahvas olevat, siis mõtlesin küsida, et kas sina tegutsed passiivse sissetuleku nimel? Kas säästate iga kuu mingi kindla summa oma sissetulekutest? Kas sa investeerid pigem emotsioonidesse või kinnisvarasse/aksiatesse?

  Ise olen pigem emotsioonidesse investeerija, mulle meeldib väga reisida. Aga olen üha rohkem hakanud mõtlema sellest, et tuleks ka kuskile mujale investeerida, et tulevikus passiivne sissetulek endale kindlustada.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hei!

   Väga huvitav artikkel ja küsimus :)
   Selliseid ekstreemseid säästjaid on päris palju ja viimasel ajal ilmub üha tihedamini artikleid erinevates väljaannetes erinevatest paaridest, kes tänu mõne-aastasele hullule säästmisele ja kokkuhoidlikule elule saavad nüüd ringi reisida ja "elada".

   Mina isiklikult ei säästa igakuiselt, lihtsalt selleks et säästa ja koguda. Pole kunagi suurem asi koguja olnud ja säästa ka ei oska... Ning kindlasti ei suudaks ma mitu aastat niimodi nuudlite peal elada selleks, et pärast oleks parem. Mulle meeldib elada hetkes ja nautida igat päeva :)

   Küll aga tegelen ma investeerimisega. Hetkel küll aktiivselt mitte ja oman vaid laenuportfelli, kuid olen varem investeerinud kinnisvarasse, aksiatesse ja laenudesse.

   Kindlasti on minu jaoks tähtsad reisimine ja emotsioonid ja kõik see mitte-materiaalne pool elust, mistõttu investeerimist ka nii tõsiselt ei võta ja igakuiselt kindlat summat kõrvale ei pane :)

   Delete
  2. Aitäh vastuse eest! Ma leian ka, et asjad peavad tasakaalus olema ja päris iga hinna eest säästa pole mõistlik:) Lihtsalt korraks pani see artikkel mõtlema küll, et ehk tasuks väikseid sammes selles suunas astuda! Aga nende asjadega kipub nii olema, et mõtteks need jäävadki:)

   Delete