kristjaana instagram outfitsFollow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

Hello summer!
So glad that the warm season is officially here even though the weather has been truly amazing all May too and I've even managed to get a bit of a tan on my skin :) I haven't been to the beach yet though since it feel a strange going to the beach before summer haha... Have you?
Above you can see some of the outfits I wore in May. I'm definitely into either dresses or my classic jeans+top combo and I even managed to wear heels a few times. Not all of the outfits have made their way to my blog though, but I always try to take at least one shot for my Instagram or show it to you guys on Snapchat, so make sure to follow my (outfit) journey on these channels too :)))

Tere suvi!
Mul on nii hea meel, et soe hooaeg on lõpuks kohale jõudnud, kuigi ilmad on rohkem kui super olnud terve maikuu ja ma olen ka juba endale kerge jume peale päevitada suutnud :) Siiani olen vaid mõned korrad vanemate hoovis päikest võtnud, sest mulle tundub natuke kummaline minna randa enne suve haha... Kuidas teile? Kas olete juba päikest võtnud või lausa rannas käinud?
Ülemisel kollaažil näete mõningaid minu riietusi, mida kandsin mais. Võib vist kindlalt väita, et mulle meeldib kanda kas kleite või tüüpilist teksad+pluus kombot ning suutsin paar korda ka kontsad oma varvaste otsa susata. Nagu näete, siis kõik outfitid ei leia oma tee siia blogisse suure postituse näol, kuid püüan alati vähemalt ühe pildi Instagrami jaoks teha või näidata oma riietust teile Snapchati vahendusel, mistõttu on vahva, kui järgnete mulle ka nendes kanalites :)))