kristjaana mere leather vest summer dress outfit

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAMmango floral dress hm pink mini bucket bag

kristjaana mere floral summer midi dress outfit

kristjaana mere leather vest summer fashion

kristjaana mere dress with vest summer outfit

Hi loves! I just arrived at my mom's place to sunbathe a little and now the sky is totally cloudy and I'm feeling super cold sitting here in my bathing suit haha. Hopefully the situation changes and I manage to get a bit of tan today. What are you updo? Having your summer vacation or working at the office?
I wore this summery floral dress a few days with some black accents. I love the combination of a girly dress with a masculine vest to give a bit of a tougher look to the whole outfit and make it more casual. Are you fans of vests? I totally am and I really need an oversized denim vest and an army vest next in my closet ;)

Tsau armsad! Ma jõudsin just ema juurde päevitama, aga nüüd kui sain lamamistooli valmis pandud ja siia peale pikali tulin, on taevas täiesti pilves ja mul on üli külm siin trikoo väel istuda haha. Loodetavasti läheb ikka olukord paremaks ning ma saan endale täna kerge jume ka peale. Mis teil täna teoksil? Kas peate suvepuhkust või olete kontoris tööl?
Ma kandsin seda lillelist suvekleidikest paar päeva tagasi erinevate mustade aksentidega. Plikaliku kleidi ja maskuliinse vesti kombinatsioon on mulle hullult meelepärane nagu te kindlasti olete juba aru saanud nähes mind läbi aastatate erinevaid variatsioone sellest kombost kandmas. Vesti abil on nii lihtne anda suvisele kleidile veidi karmim ja igaäpevasem välimus ja seetõttu ma seda armastangi :) Kas te olete ka vestide fännid? Ma vajan hädasti järgmisena oma garderoobi ühte oversized teksavesti ja ühte militaartoonides vesti ;)  

 vest: BERSHKA (similar)
dress: MANGO
bag: H&M (similar here and here)
sandals: ZAFUL
sunglasses: PRADA

Post a Comment