kristjaana mere barcelona instagram

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

Hola my sweet readers!
I know I've been a terrible blogger these past few days but I just wanted to enjoy Barcelona to the max and spend each and every second with my family and not behind my laptop to really feel like I'm on vacation and give myself a little break from work. Hope you understand :) And besides, I did give you lots to look forward to via my Instagram posts!
This city is full of colors and I have so much material for you to show these coming days and that 's something that makes me so happy - to be able to provide you with new bright and inspirational content :)))
But for today, here's a little mix of photos from my Instagram to brighten up your Sunday!

Hola mu kallid lugejad!
Ma olen täiesti teadlik, et olen olnud täiesti kohutav blogija viimastel päevadel ja pole teile miskit uut siia lugemiseks / vaatamiseks pannud. Põhjus tegelt väga lihtne - otsustasin lubada endale väikest puhkust tööst ja nautida Barcelonat täiel rinnal, veetes iga hetke koos oma perega ja mitte arvuti taga. Usun, et mõistate mind :) Ning pealegi jagasin teiega ju palju pilte oma Instagramis!
Barca on linn täis värve ja mul on teile nii palju pildimaterjali valmis, mis ootab töötlemist ning üles riputamist. Järgnevatel päevadel on suur hulk uusi postitusi näidata ning see teeb mind nii rõõmsaks - sest teile uue särava ja inspireeriva lugemise tootmine on ju see, mida ma alati soovin teha :)))
Kuid tänaseks on väike sneak peek minu Instagrami piltide kogumiku näol, et teiegi pühapäeva värve juurde tuua!

2 comments

  1. Ootan huviga uusi postitusi! Väga kenad fotod! :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Aitäh ja nii tore kuulda, et juba ootad :)))

      Delete