how-to-be-more-productive

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

Oh summer - 3 months of relaxing at the beach by day, hanging out with friends through the night and having lots of adventures. Sounds like something you do during summers? 
Well it's about time to change it and not waste 3 beautiful months doing nothing when there's so much you can do to make this summer a productive one! :)
Here's what you could do:

1. Work Out In The Morning

Start your mornings with a little run or a yoga session (or what ever sport makes you the happiest). What better way to start being healthy than during the beautiful light summer mornings to give your body a nice wake-up call!

2. Learn Photography

Summer is about making memories and capturing the beautiful moments on film. Even if it's just for your Instagram feed, get to know your camera and try different lights and angles to make your photos pop!

3. Read Books

Instead of just scrolling your feed when you sunbathe, take a book with you and read. Doesn't matter if it's a story book or an informative book as long as your feeding your mind :)

4. Take Side Project

Wanted to learn something new or try a different career path? Why don't you try it out this summer! Take classes, volunteer, intern ;)

5. Listen To Ted Talks

Or any other motivational vlogs. Fuel yourself up with inspiration and motivation and just educate yourself in the simplest form!

6. Travel

Take trips! You don't have to go abroad, you can have a weekend getaway to the lake or visit a city near by. There's no better time to explore new places than summer!

7. Eat Fresh

Summer is all bout fresh fruits and veggies so eat (and drink) as much as you possibly can! It is so good for your body and soul :)

Suvi - 3 mõnusat kuud puhkust, mis mõõduvad veetes päevad rannas, õhtud sõpradega ja läbides tohututes kogustes seiklusi. Kõlab nagu sinu suved?
Sel juhul on aeg asju muuta ja mitte raisata järjekordsed kolm imelist kuud mitte midagi korda saates. Eriti kui lihtsaid tegevusi, tänu millele oma suvi produktiivsemaks muuta, on nii palju! :)
Siin mõned soovitused:

1. Treeni hommikuti

Alusta oma päeva väikese jooksutiiru või joogaga (või ükskõik millise spordiga, mis sulle kõige südamelähedasem on). Tervislike eluviiside sisseharjutamiseks pole paremat aega kui imelised valged suvehommikud, mis äratavad keha mõnusalt üles :)

2. Õpi fotograafiat

Suvi on aeg uute mälestuste loomiseks ja ka nende jäädvustamiseks. Hoolimata sellest, kui jäädvustad need hetked vaid oma Instagrami, saa oma kaameraga tuttavaks ja katseta erinevaid nurki ning valguseid, et arendada oma fotograafiandeid ja panna pildid särama!


3. Loe raamatuid

Selle asemel, et päevitamise ajal lihtsalt oma telefonis passida, võta raamat kaasa ja loe :) Ükskõik kas selleks on siis mõni juturaamat või teaduslik teos, arendav on lugemine igal juhul!

4. Alusta kõrvalprojektiga

Kas oled soovinud midagi juurde õppida või mõnd muud karjääri proovida? Suvi on selle järele proovimiseks parim aeg! Mine kursustele või suveülikooli või interniks või vabatahtlikuks :)

5. Kuula Tedi loenguid

Või ükskõik milliseid muid motiveerivaid vlogisid. Saa osa kõigest sellest inspiratsioonist ja motivatsioonist, mida inimesed jagavad ning lihtsalt hari ennast erinevatel teemadel. Videote vaatamine on selleks lihtsaim viis!

6. Reisi

Mine seikle! Reisimiseks ei pea alati välismaale minema, piisab ka kui lähed nädalavahetuseks järve äärde või mõnda lähedalasuvat linna külastama. Suvi on ideaalne aeg uute paikadega tutvumiseks!

7. Söö värsket

Suvi on värskete marjade ning puu-ja köögiviljade aeg, mistõttu võta sellest maksimum ja söö (ning joo) nii palju kui saad! Parim, mida saad oma kehale ja hingele pakkuda :)

2 comments

  1. Päikese käes raamatu lugemine kahjustab MEGALT silmi :) valge paber peegeldab hästi valgust.

    ReplyDelete
    Replies
    1. No ehk tõesti, kuid alati on võimalik lugeda seljaga päikese poole või kasutada e-lugerit või lugeda hoopis kuskil mujal kui päevitades. Oluline on ju see mõte, et lihtsalt rohkem lugeda :)

      Delete