Sweet Inn Loft Villa Olimpica Beach Barcelona

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM


Sweet Inn Loft Villa Olimpica Beach Barcelona

Sweet Inn Loft Villa Olimpica Beach Barcelona

Sweet Inn Loft Villa Olimpica Beach Barcelona

Sweet Inn Loft Villa Olimpica Beach Barcelona

Ohh, where do I begin?! We had such an amazing hotel experience that I think I'll just start from the beginning :))
Last week we were in Barcelona (as I'm sure you already know) and since we traveled together with Thor this time around, I wanted the stay there to be really fun and cosy for him. So instead of staying in a traditional hotel, we tried the new travel concept of "hotel meets apartment" and stayed in a loft villa! What exactly is this new travel concept? It basically means that you can live in an apartment and still enjoy all the benefits you'd have in a hotel. And it really is that simple! After I saw the promo video about the new concept from Sweet Inn I was sold hehe ;) Then we just picked out the apartment we liked the most, travelled to Barcelona where a representative from Sweet Inn met us at the apartment to hand us the keys and we were set.
Now for the apartment, you can just imagine how excited Thor was about having an hammock inside the house :D The thing I probably liked to most about this loft myself was that the second you walk in the door, you feel at home. And this never happens with a hotel, no matter how cosy it is, it always feels like a hotel room. What made us feel so at home was definitely the fact that it was, indeed, an apartment with a bathroom and a kitchen and a livingroom and, of course, a bedroom. And it also had all the necessary equipment you might need, from dishwasher to iron to coffee machine to dryer - everything! The design of the apartment is very modern yet emphasizes the colors and patterns of Spain and the apartment building itself is an old factory transformed into cool lofts, which (you know if you follow me on Pinterest) is like my dream home space! So absolutely needless to say how happy I was with this place, walking around with a constant smile on my face :)))
All in all, I believe our decision staying in an apartment instead of a hotel this time was the best pick for this trip and the only right decision. Thanks to staying at this loft, which was situated in Poblenou area, we got to experience a totally different side of Barcelona we probably wouldn't have when staying in a hotel. The Poblenou area is an up-and-coming new trendy district filled with old factories turned into lofts and the coolest little shops and best cafes. And it's full of young modern locals and not turists, so it's still very authentic and quiet - a perfect place to stay with a child! Poblenou was definitely my favorite area of the whole city and I was so lucky to live in the middle of it all! 

Oh, kust küll alustada?! Meil oli nii võrratu hotellikogemus, et ma arvan, et katsun lihtsalt otsast peale alustada rääkimisega :))
Nimelt eelmisel nädalal olime me Barcelonas (nagu te kindlasti juba teate) ning kuna me reisisime seekord kõik kolmekesi koos, tahtsime, et kogu puhkus ja sealjuures ka hotell oleks Thorile väga lõbus, kodune ja mugav. Mistõttu traditsioonilises hotellis ööbimise asemel proovisime me hoopis uut reisikontseptsiooni "hotell kohtub korteriga" ja elasime loft-villas! Mida see uus reisikontseptsioon siis üldse endast kujutab? Põhimõtteliselt tähendab see seda, et saad elada korteris koos kõigi hotellimugavustega. Ning täpselt nii lihtne ongi! Peale seda, kui nägin Sweet Inn'i  reisikontseptsiooni promovideot, oli mu otsus tehtud hehe ;) Siis valisime me välja endale meelepärase korteri, sõitsime Barcelonasse ja Sweet Inni esindaja ootas meid kohapeal, et anda meil korterivõtmed ning oligi kõik valmis.
Nüüd aga rääkides korterist endast, siis te võite juba arvata, kui õnnelik Thor oli toas oleva võrkkiige üle :D  Mis aga mulle arvatavasti kõige enam kogu selle korteri juures meeldis, oli tõenäoliselt see, et kohe, kui uksest sisse astusin, tundsin end kodus. Ja seda tunnet ei ole mul kunagi ühegi hotelliga, ükskõik kui hubane see ka poleks jääb ta ikka hotelliks. Kodutunde tekitas kindlasti see, et tegu on ju siiski korteriga, kus on elutuba, magamistuba, köök ja vannituba. Olemas oli ka kõik eluks vajalik alates nõudepesumasinast ja triikrauast kuni kuivati ja kohvimasinani välja - sealt leidis kõike, mida vaja! Korteri disain on hästi moderne, kuid seejuures on siiski jäädud truuks Hispaania mustritele ja värvidele, mis on hästi tore. Kortermaja ise on vana tööstushoone, mis on muudetud loftideks ja nägi ülicool välja! Need, kes mind Pinterestis jälgivad, teavad juba, et sellist tüüpi maja on täpselt minu unistustekodu! Mistõttu on täiesti üleliigne öelda, kui väga mulle seal elamine meeldis. Suu oli kõrvuni kogu aeg :)))
Kokkuvõtvalt usun, et meie otsus elada seekord hotelli asemel hoopis korteris oli selle reisi jaoks parim valik ja ainuõige mõte. Tänu sellele, et elasime seal korteris, mis asus Poblenou linnaosas, saime kogeda hoopis teistsugust Barcelonat, mida kuskil hotellis elades poleks kindlasti näinud. Poblenou piirkond hästi uus ja alles populaarsust koguv linnaosa täis vanu tehaseid, mis on muudetud avarateks loftideks, coolideks poodideks ja parimateks kohvikuteks. Ning seal on kohalikud moodsad noored ning mitte turistid, mistõttu on see kõik hästi ehe ja ka vaikne - ideaalne koht lapsega olemiseks! Poblenoust sai minu lemmikpiirkond kogu Barcelonas ja mul oli nii suur rõõm elada just täpselt seal :)

Post a Comment