kristjaana mere all white summer outfitFollow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

kristjaana mere white tee white pants straw hat outfit

kristjaana mere summer white outfit straw hat espadrilles

french connection straw hat

kristjaana mere 3.1 phillip lim mini pashli milk bag outfit

french connection straw hat burberry sunglasses

kristjaana mere white summer outfit espadrilles straw hat

Hola babes!
We came to Barcelona last night for a little holiday. I've been to different parts of Spain a couple of times but never before to Barcelona, so all your suggestions on places to visit, where to eat etc are more than welcome and I can't wait to explore this beautiful city in the following days :)
When talking about Spain, I can't think of more appropriate accessories to describe Spain better than espadrilles and straw hats, especially when combined with an off-the-shoulder dress. That's why I think the outfit I wore on Friday for some drinks at the rooftop bar is just the perfect one to show in today's post to get myself and you into Barcelona mood.
Talk to you later, time to explore the city and grab a good breakkie somewhere :) Ciao!

Hola kallikesed!
Tulime eile õhtul Barcelonasse väikesele puhkusele. Olen varem Hispaania erinevaid paiku mitmel korral külastanud, kuid kunagi varem pole ma Barcelonasse jõudnud, mistõttu on siin rohkem kui tore nüüd lõpuks olla :) Kuna me linnast suurt miskit veel ei tea, siis kõik teie soovitused vaatamisväärsuste, heade söögikohtade jne osas on väga teretulnud ja ma ei jõua juba järgnevatel päevadel linna uudistamist ära oodata!
Rääkides Hispaaniast, siis minu meelest pole miskit muud, mis iseloomustaks aksessuaaride näol paremini Hispaania stiili ja kultuuri, kui seda on espadrillid ja kaabud. Eriti kui neid kanda veel koos paljaste õlgadega värvilise kleidiga ;) Seepärast ajastasin ma ka oma reedeõhtuse riietuse, mida kandsin ühes katusekohvikus kokteilitamiseks, illustreerimaks tänast postitust, et viia nii end kui ka teid Barcelona meeleollu.
Räägime aga pikemalt hiljem, sest meil on nüüd aeg toast välja minna ja kuskilt endale mõnus hommikusöök võtta :) Ciao! 

top: LARA TALBOT (similar)
pants: LINDEX
straw hat: FRENCH CONNECTION
espadrilles: TAMARIS (similar)
sunglasses: BURBERRY
watch: MICHAEL KORS

2 comments

  1. Barcelonas on väga palju ilusaid parke, mida avastada. Minu lemmik on Parc del Centre del Poblenou. :)

    ReplyDelete