kristjaana mere green bodysuit summer outfit

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAMgreen body straw hat summer outfit

3.1 phillip lim mini pashli bag

kristjaana mere summer outfit straw hat bodysuit jeans

french connection straw hat prada sunglasses hm green bodysuit

Hi my loves! I hope you had a wonderful Midsummer eve with lots of good food and laughter. I did promise to talk to you yesterday aswell, but since most of you were away from your computers anyway, I figured it was the best time for me to put the new website design up. I've been wanting a new design for so long, to have all my articles grouped together and all my images pin-ready and most of all, to have a beautiful mobile site (since my previous one was awful). It's not all done yet and I still need to add some things and change a few other, but I hope you like it and it makes your browsing experience better. Please let me know what you think! :))
Now as for my outfit, this is the very last one from Barca. A super colorful outfit with a little Spanish vibe I wore on our last day there. This was the first time I wore a bodysuit, I've never looked at these before or thought I needed one cause I just don't think I have the right body type for that kind of clothing - you know, the super slim waist and pretty hips ant body - mine is just straight from top to bottom haha. But since I really liked the bodysuit I thought what the heck and gave it a try. How do you like the whole combination and do you have any bodysuits yourself?

Tsau mu armsad! Loodan, et teil oli imeline jaanipäev ja saite süüa palju head toitu ning naerda veel rohkem. Ma tean, et ütlesin küll teile kolmapäeval, et räägime homme, kuid kuna enamik teist oli niikuinii arvutist eemal, siis mõtlesin, et eilne oleks hoopis suurepärane aeg panna üles mu uus veebikujundus. Ma olen juba nii kaua aega soovinud lehe disaini muuta, et kõik artiklid oleksid ilusti grupeeritud ja kergelt leitavad, et kõik pildid oleksid pinnimisvõimalusega ja kõige tähtsam, et mobiilne sait näeks ilus välja (sest eelmine variant oli rohkem kui kohutav). Kõik pole veel valmis ja ma pean veel mõningaid asju lisama / muutma / parandama, kuid ma väga loodan, et teile uus väljanägemine meeldib ja et teil on nüüd lihtsam siin lehel navigeerida. Väga ootan teie tagasisidet uue kujunduse osas! :))
Nüüd aga mõne sõnaga ka minu riietusest, mis on viimane Barca outfittidest. Selline hästi värviline variant sulandumaks Hispaania meeleollu meie viimasel hommikul kohapeal. Kandsin esimest korda trikood? (ma ei tea, mis bodysuit'i eesti keelne vaste on...). Ma pole kunagi suurt miskit neist arvanud ja pole neid seetõttu ka vaadanud ega endale tahtnud, kuna minu meelest pole mul sellist sorti riietuseseme jaoks sobiv kehatüüp - teate küll, peenike piht, laiad puusad, siuke sipelgakeha - minu oma on lihtsalt pealaest jalatallani sirge haha. Aga kuna mulle see trikoo väga meeldis, siis mõtlesin, et mis seal ikka ja leidis see kasutust ka minu garderoobis.
Kuidas teile see kombinatsioon meeldib ja kas olete ise trikoode kandjad? 

bodysuit: H&M
jeans: CALVIN KLEIN
sunglasses: PRADA
belt: CORTEFIEL (similar)
sandals: DUNE
watch: MICHAEL KORS