barcelona restaurant

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

Being a huge fan of good food (breakfasts especially) and eating out in general, I did my homework before heading to Barcelona to get the best out of what this city has to offer in terms of food and not just settle for paellas and tapas. And since I did find some pretty good spots, I wanted to share them with you too, so the next time you're in Barcelona you would have some ideas where to eat :) 
Here are the best cafes and restaurants in Barcelona, that are perfect for brunches and dinners and became my total favorites: 

I love brunches! And there's so much to choose from at Brunch & Cake. I took an avocado toast with poached eggs and quinoa (pictured above), Richard had eggs and Thor had pancakes. I also love that the portions are literally huge at Brunch & Cake and all the dishes are a cool mix of sweet and salty. What I didn't like, however, was the service that was just horrible... So heads up for that!

Another great brunch spot that serves delicious pancakes and eggs and, in contrary to Brunch & Cake, has the sweetest waiters that make you feel very welcomed. I do advise you to right when they open when planning on going for a breakfast, since the place is very small and the tables fill up pretty quickly, so you would have to wait in line to get a table.

I loved it! Federal is situated in the coolest inside garden / street between the busy city and is surrounded by old buildings. The food is organic and the menu offers many gluten free and vegan options to choose from.

Timesburg is a burger restaurant in Poblenou with cool interior and a large selection of delicious burgers. You can choose between different types of bread and meat for our burger and add lots of extras to it. The service was very fast and nice too :)

Flax & Kale is a healthy plant-based restaurant with the coolest rustic design and it was the first restaurant I picked out that I want to visit in Barcelona, but ironically it was the only one we didn't end up having time to visit. But I do recommend all of you to try it out and let me know your thoughts and I will definitely eat there myself the next time I'm in Barcelona :)

Ma olen tohutusuur hea toidu (eriti hommikusöökide) ja üleüldse väljas söömise fänn, mistõttu ei lahkunud ma Barcelonassegi ilma eelnevat kodutööd parimate söögikohtade osas tegemata. Ma ju tahtsin saada sellest linnast ja tema maitsetest maksimumi, mitte süüa päevad läbi vaid klassikalisi tapasid ja paellasid või, veel hullem, toituda kohutavatest turistilõksudes pakutavatest söökidest. Kuna tänu eeltööle leidsime me hästi mitu head kohvikut ning restorani, siis mõtlesin neid leide ka teiega jagada, et järgmisel korral, kui ise Barcelonasse minemas olete, ei pea te hakkama sama uurimustööd läbi viima nagu mina ja teate juba ette, kus oma kõht head-paremat täis süüa :)
Siin nüüd aga Barcelona parimad kohvikud ja restoranid, mis on ideaalsed nii hommikusöökideks kui ka õhtusöökideks ja leidsid oma toiduga koha minu südames:

Oeh, kuidas ma armastan hommikusööke! Ning Brunch & Cake'is on hästi suur valik hommikusööke. Mina võtsin avokaadoleiva pošeeritud muna ja quinoaga (näha ülemisel pildil), Richard sõi mune ja Thor pannkooke. Tore oli see, et toiduportsud on väga suured ning kõik söögid on mõnus miks magusast ja soolasest. Mis mulle aga üldse ei meeldinud, oli teenindus, mis võiks öelda et oli isegi päris kohutav... Seega soovitan sellega arvestada, kui sinna plaanite sööma minna!

Can Dendé on veel üks hommikusöögikohvik, kus saab süüa pannukaid ja mune, kuid vastupidiselt Brunch & Cake'ile on seal suurepärane teenindus, kus ettekandjad on väga sõbralikud ja rõõmsad. Küll aga peaks seal arvestama sellega, et kui soovite hommikust süüa, tuleks kohvikusse suhteliselt varakult minna, kuna koht on väike ja lauad täituvad väga kiiresti, mistõttu tuleb muidu järjekorras oma söögikorda oodata.

Mulle nii meeldis see koht! Federal asub kesklinnas ühe väikese tänava sisehoovis, ümbritsetuna vanadest ajaloolistest majadest ja eraldatuna ülejäänud linnamürast. Toit on orgaaniline ning valikus on mitmeid vegan ning gluteenivabu roogasid.

Timesburg of burgerirestoran Poblenou linnaosas. Restoranil on lahe disain ja suur burgerivalik, millele saad ise valida kukli ja liha ning lisada mitmeid erinevaid lisandeid. Teenindus oli ka reede hilisõhtul väga kiire ja meeldiv :)

Flax & Kale on tervisliku toidu restoran, kus 80% toidust on taimset päritolu ning mille disain on lihtsalt super! See oli esimene koht, mille ma Barcelona söögikohti otsides leidsin ja teadsin, et tahan seda kindlalt külastada, kuid kahjuks oli ta ainuke, kuhu me tegelikult sööma ei jõudnudki. Küll aga soovitan ma teil kõigil sinna kindlalt minna ja andke siis mulle ka teada, kuidas maitses, sest seda soovitatakse küll kõvasti ja järgmine kord Barcelonasse minnes lähen esimese asjana ise ka sinna sööma :)

5 comments

 1. Nii hea ülevaatlik postitus:)

  ReplyDelete
 2. Me käisime Barcas täiesti suvalistes kohtades enamasti ning mitte ükski kord ei pidanud pettuma. Ausalt :) Ilmselt üks parimaid linnasid, kust saada head toitu!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Siis teil vist tõesti vedas :)
   Me olime esimene õhtu linnaosas, kus mul polnud ühtegi kohta välja otsitud ja valisime küll koha, mis nägi ilus välja ja oli täis kohalikke, mitte turiste, kuid toit oli täiesti kohutav :S

   Delete
 3. Interesting post. I Have Been wondering about this issue, so thanks for posting. Pretty cool post.It 's really very nice and Useful post.Thanks https://www.juiceberryfan.com/

  ReplyDelete