kristjaana mere zara yellow pleated top spring outfitFollow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

kristjaana mere zara yellow pleated top frayed jeans outfit

kristjaana mere barneys leather jacket casual spring outfit

kristjaana mere zara yellow top spring collection

frayed hem jeans point toe metallic chain shoes

kristjaana mere zara yellow top spring outfit

kristjaana mere yellow top leather jacket frayed jeans spring outit

Hey babes!
I've been really hooked on videos lately, especially watching different vlogs. So now I'm thinking of maybe starting to make vlogs myself too... Would it be something you're interested in? I think it would be fun to be able to show you more of my life and take you with me where ever I go :) But this also means I need to start learning how to edit videos, which is a totally new world to me haha.
Anyway, I'll think about it :) Right now I got to run, I'm going to get my brows done and after that I'm heading to a spa with Richard. What a re you guys up to today?

Tsauki!
Viimasel ajal meeldib mulle üha enam ja enam vaadata kõiksugu videoid ja eriti just vloge. Mistõttu mõtlen siin, et ehk peaks isegi veidi videoid tegema hakkama... Kas see oleks miskit, mis teid huvitaks? Ma arvan, et oleks päris vahva filmida ka vahelduseks, sest nii saan teile rohkem oma elu näidata ja teid endaga igale poole kaasa võtta :) Muidugi see tähendab ka seda, et peaksin hakkama videote monteerimist õppima, mis on minu jaoks hetkel ikka täiesti must maa haha.
Igal juhul, ma mõtlen sellele :) Nüüd aga pean lippama, sest lähen oma kulmi tegema ja seejärel Richardiga veidikeseks spaasse mõnulema. Mis teil täna plaanis on?

top: ZARA
jeans: ZARA (similar)
shoes: ZAFUL
bag: FURLA

9 comments

 1. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 2. Kahe käega vlogide poolt!:)

  ReplyDelete
 3. Vlog on väga hea mõte, olen kahe käega poolt :) Ja ma ei väsi kiitmast sinu ilu :) Sul on superkaunid jalad, nii pikad ja peenikesed. Minul on lühikesed ja matsakad, mistõttu ma alati vahin ja imetlen teiste naiste pikki ja ilusaid jalgu, hehe :D :P

  ReplyDelete
  Replies
  1. Esiteks suur aitäh Sulle komplimendi eest :P
   Ja teiseks on mul nii hea meel kuulda, et te olete samuti vlogidest huvitatud ja see pole ainult minupoolne mõte :)

   Delete
 4. Oleks vahva sinu poolt spontaanseid videosid vaadata küll :)

  ReplyDelete