natural beauty make up productsFollow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM


natural make up idun minerals blush dr hauschka bronzer

natural make up primer bare minerals concealer foundation dr hauschka

annemarie borlind natural make up mascara


natural make up products inside make up purse

Hello darlings!
Today I want to talk about the subject of beauty and what I use in my everyday make up. As you know, I like my skincare to consist of only natural products and the same applies to make up. Although I have a few eyeshadows and lipstics that aren't natural, I keep the base and the make up I wear every day always natural to give my skin the best.
These products you can see from the above photos are my go-to's and I don't really change them that often, cause when something works, there's no point in changing and also cause there aren't that many great natural make up brands out there in my opinion.
So what do I use? For the base, I use a primer from Bare Minerals that takes the oiliness away from my skin. Then I apply foundation and concelear from Dr Hauschka on it. When I'm going out or I need my make up to last longer, I also apply a mineral powder from BellaPierre on it, but not on a daily basis.
On my cheeks I use a bronzer from Dr Hauschka and a blush from Idun Minerals. For my eyes the mascara I use (and absolutely love) is from Annemarie Börlind and on my lips I use a lip balm from Botanic Garden. And that's about it :)
Do you use natural products in your make up? And if so, what brands and products do you like and use?

Tere armsad!
Täna tahan teiega rääkida iluteemadel ning täpsemalt oma igapäevastest meigitoodetest. Nagu te juba kindlalt teate, kasutan ma oma nahahoolduses vaid looduslikku kosmeetikat ning sama kehtib ka meigi kohta. Kuigi mul on ka lauvärve / silmapliiatseid ja huulepulki, mis pole looduslikud, hoian ma oma igapäevased meigitooted ning eelkõige just meigipõhja alati loodusliku, et oma nahale parimat pakkuda.
Ülemistel piltidel olevad tooted ongi kõik mul igapävaselt kasutusel ja mu täielikud lemmikud, mida ma naljalt ei muuda. Ning seda eelkõige kahel põhjusel - esiteks kuna leian, et kui miski sobib, siis miks seda vahetada ja teiseks kuna minu arust häid looduslikke meigibrände eriti pole ka.
Mida ma siis täpsemalt oma nahal kasutan? Meigi alla panen ma alati Bare Mineralsi primerit, mis aitab hästi rasusust ja läikivust mu nahalt ära võtta. Seejärel panen ma nahale jumestuskreemi ja peitepulka silmaalustele Dr Hauschka valikust ning kui mul on vaja, et meik kauem peal püsiks või olen välja minemas, siis lisan sinna peale ka BellaPierre mineraalpuudrit, kuid mitte igapäevaselt.
Oma põskedele panen ma Dr hauschka päikesepuudrit ja Idun Mineralsi põsepuna. Ripsmeid värvin ma Annemarie Börlindi ripsmetušiga, mis on kõigist võimalikest ripsmetuššidest mu kõige-kõige lemmikum ning huultele panen palsamit Botanic Gardenilt. Ja ongi meik valmis :)
Kas teie ka looduslikke meigitooteid kasutate? Kui jah, siis millistelt tootjatelt ja mis tooted teile kõige rohkem meeldivad?

8 comments

 1. Mul on täpselt samasugune Dr. Hauschka päikesepuuder. Dr. Hauschka jumestuskreemi olen ka kasutanud. Hetkel on kodus Annemarie Börindi BB-kreem ja jumestuskreem. Jumestuskreem meeldib väga, BB-kreem on isegi minu kuivapoolsele nahale natuke liiga rasvane ja toon pole ka päris see. Puuder on ka Dr. Hauschkalt, aga seda kasutan harva. Tegelikult on mul üsna palju looduslikku kosmeetikat. Kahjuks peab tunnistama, et viimasel ajal olen kiirustades eelistanud mittelooduslikku, sest seda on lihtsam peale kanda (kehtib siis eelkõige jumestuskreemi puhul). Laveral on head lauvärvitriod (mul on nr 03, seal on head igapäevased toonid). Kas on AB ripsmetuššil on hea püsivus?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma olen ka dr Hauschka meigitoodetega siiani üli rahul. Puuderkreemil pole ehk nii tugev katvus kui mõnel mitte-loodusliku brändi omal, kuid siis lihtsalt peab veidi rohkem vaeva nägema :P
   Minul püsib see ripsmetušš hästi peal jah. Päeva lõpuks on ripsme otstest tušš maha kulunud, aga seda juhtub mul kõigi tuššidega, sest mul käivad ripsmed vastu silmalaugusid. Üldiselt olen rahul :)

   Delete
 2. Mina ostsin mõni aeg tagasi Annemarie Börlind precision & care ripsmetušši, kuid kasutan seda harva, sest see läheb väga kergelt laiali. Vihmase ilmaga olin nagu panda (hea, et see juhtus koduteel ja mitte kontorisse minnes), isegi silmad märjaks naerdes läheb see laiali. Kas sul Kristjaana ei ole seda probleemi?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oi, minul pole küll absoluutselt mingeid probleeme sellega olnud ja laiali pole ka kordagi läinud ei vihmase ilma ega trenni ega palava päikesega. Imelik, et see siis erineval nahal nii erinevalt toimib... :(

   Delete
 3. Minu suur lemmik on Lily Lolo mineraalkosmeetika, mille tooted moodustavad julgelt 80% mu kosmeetikakotist. Soovitan soojalt nii kõiki puudrilisi kui ka pintsleid! Hinna ja kvaliteedi suhe on paigas ja pahasid kemikaale ei sisalda :) Tavakosmeetikast kasutan üksnes üksikuid tooteid Urban Decaylt (lauvärvipaletid ja -primerid on superhead) või MACilt (matid huulepulgad püsivad ülihästi peal). Kui muus osas saan öko- ja looduskosmeetikaga hästi hakkama, siis ripsmetuššiga on küll raskusi ja kaldun tegema erandeid.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma pole Lily Lolost kuulnudki, suur aitäh et mulle tutvustasid seda! Kindlasti tutvun nende valikuga ja katsetan mõned tooted järgi :)

   Delete
 4. Lily Lolo proovisuuruses mineraalpuuder on minul ka ja olin rahul. Tellisin otse Uk-st ja väga kiiresti tuli kohale.

  ReplyDelete