kristjaana mere

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

Hey darlings!
This week has been relatively busy for me, due to which I haven't had any time to chat with you and I really miss you already. Which is why I took an half an hour off now to just talk to you a bit :) So, how have you been?
Last night we had a family photoshoot, cause I realised that although we take photos practically every day, we don't have any family photos. We've only been to a photographer once and it was when Thor wasn't even 1 year old (you can see the photos here). Now he's already 4 so it was about time for us to have another family photoshoot :) We wanted a super casual outdoor photoshoot, from which I already got some teaser photos and based on the above one, I can't wait to get all of them already!
Today I've been running around since early morning. After I sent Thor to kindergarten, I went to get my hair done and straight after that I went to a brand event. Then I had a meeting with one of my new collaboration partner and now I have an half an hour off before I head to Urban Decay's workshop.
For tomorrow I have a fun giveaway planned for you guys, that I will start preparing after the workshop and if I have time, I would like to take some outfit photos as well. Also I'm planning on going for a run later in the evening. Ever since the weather is summery outside, I don't want to train inside anymore and I've been going for a run by the water. It's truly magical running outside in fresh air while watching a sunset over the water.
Now, however, my time is up and I need to run. But wish you all a beautiful day and talk to you again tomorrow! :)))

Hei kallikesed!
See nädal on mul kuidagi osutunud selliseks ringi tormamiseks, et mul pole olnud üldse aega teiega rahulikult vestelda siin ma nii igatsen juba teid, mistõttu võtsin praegu väikese pooltunni siin ürituste ja koolituste vahepeal, et teiega veidi juttu puhuda :) Kuidas teil läinud on?
Eile õhtul käisime me perega pildistamas, sest avastasin, et hoolimata sellest, et pildistame pea et iga päev, pole meil üldse perepilte. Oleme käinud vaid ühe korra perega fotograafi juures pildistamas, kui Thor polnud veel ühe aastanegi (pilte näete siit). Nüüd on ta aga juba üle 4, niiet viimane aeg oli end käsile võtta :) Tegime mõnusa õuepildistamise, millest sain juba paar teaser-pilti ka ja ülemine on minusugusele backlight-fännile lihtsalt puhas armastus! Ei jõua ülejäänuid ära oodatagi :P
Täna olen ma olnud hommikust saati jooksus. Viisin Thori lasteaeda, siis läksin juuksurisse, kust tormasin otse brändiavamise üritusele. Seal edasi oli mul kohtumine oma uute koostööpartneritega ja nüüd on mul pool tunnikest pausi enne meigibrändi Urban Decay workshopile minekut.
Homseks on mul teile väga fun ja suvine giveaway planeeritud, mida hakkan peale koolitust ette valmistama. Ehk jõuan veel õhtupoole oma outfitti pildistama ka minna ja tahaks väga jooksma ka jõuda. Suve saabudes tahan ainult õues treenida, mistõttu olen käinud Pirital mere ääres jooksmas. Nii imeline on joosta värskes õhus päikeseloojangu taustal!
Nüüd mul aga aeg täis ja peangi lippama. Mõnusat päevajätku teile ja suhtleme juba homme :)))

2 comments

 1. Väga-väga ilus pilt! Kes teie fotograafiks oli?

  Ma olen ka rohkem väljas sportinud, eile jooksin 6km ja täna sõitsin rattaga 15km. Üsna raske on ennast reele saada:)

  Mia

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur aitäh Mia :)
   Me käisime pildistamas Marit Karp'i juures.

   Ja selle reele saamisega on raskusi tõesti ka mul, aga kui juba riided selga pandud ja õue mindud, on edaspidine juba käkitegu :P

   Delete