kristjaana mere mango floral dress leather jacket espadrilles


Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

kristjaana mere prada sunglasses backlight

kristjaana mere mango floral lace midi day dress spring outfit

kristjaana mere prada sunglasses

kristjaana mere floral lace dress leather jacket espadrilles spring outfit

kristjaana mere

kristjaana mere floral strap dress outfit

Good morning!
I've been enjoying my life to the fullest lately, eating lots of gelatos and wearing dresses - feels just like last summer in Munich :)))
I've been missing Munich lately. The city, the buzzing around, the best cafes, the flowershops, riding bikes and having lots of people around. Tallinn is great, but oh-so-quiet sometimes. I like action hehe. Luckily this is curable with travelling :P

Tere hommikust!
Viimastel päevadel olen täielikult elunautimisega tegelenud - söönud jäätiseid ja kandnud kleite, just nagu eelmisel suvel Münchenis :)))
Natuke igatsen Münchenis elamist. Eelkõige igatsen seda linna ja melu, parimaid kohvikuid, armsaid lillepoode, igal pool rattaga sõitmist ja inimesi, palju palju inimesi. Tallinn on mulle väga kallis, aga no nii vaikne ikka kohati. Mulle meeldib tegevus hehe. Õnneks saab seda kihku reisimisega leevendada :P 

jacket: ZAFUL
dress: MANGO
espadrilles: KURT GEIGER
bag: FURLA
sunglasses: PRADA

10 comments

 1. Kas kuskile reisimise osas plaan paigas juba?

  Tallinnas on sul kindlasti jälle muud tegevused ja kokkusaamised, mis kaaluvad Müncheni üle:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa muidugi, Tallinn on ülimõnus ja kogu mu elu ju siin :) Münchenit ma igatsen aeg-ajalt linnana, kuid mitte niiväga seal elamist.

   Hetkel on üks reis plaanis juunikuus Barcelonasse, kuid tahaks maisse ka veel miskit mahutada - eks paistab, kas õnnestub :P

   Delete
 2. Pisut teemaväline küsimus, aga miks sa ei võta blogiauhindade jagamisest osa? Või üldse keegi teie BM grupist? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Heips!
   Ma ei oska teiste eest mida öelda, kuid põhjus, miks mina olen otsustanud üritusel mitte osaleda seisneb selles, et sellises formaadis pole antud üritus minu silmis läbipaistev ja sõltumatu.
   Kui blogiauhindade jagamist korraldaks mõni sõltumatu organisatsioon, mitte paar blogijat ise ning sellel oleks kindlalt paika pandud ja ära määratud kriteeriumid, mille järgi valitakse nominendid ning ka kogu lugejate hääletamise pool oleks läbipaistev, siis ma osaleksin auhindade jagamisel suurima hea meelega. Praegusel hetkel on kogu ettevõtmine aga risti-vastupidine ja seetõttu hoian parema meelega osalemisest kõrvale :)

   Delete
 3. Väga särav oled nendel piltidel! Küsimus, mis huulepulk sul seal on, üli kena värv :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suured tänud!
   Mul on huultel Make Up Store'i huulepulk toonis Blush Creme :))

   Delete