coca cola gray mens t shirt

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

coca cola red mens t shirt

coca cola t shirt

coca cola green mens t shirt

coca cola red womens t shirt

Hey hey!
As promised yesterday, today is a giveaway and this time I am super excited because I've teamed up with The Coca-Cola Company to give the 3 of you super cool Coca-Cola limited edition t-shirts :))) I'm personally totally in love with these tees, especially right now when old school "band t-shirts" are a huge trend and also because they're so perfect for summer, matching with every outfit.
Coca-Cola has a cool pop-up store that travels around the world and right now it's in Tallinn. At the store you can listen to good music from different dj's, personalise your very own coke can, take silly photos in a photobooth and show super unique Coca-Cola goodies.
To participate in this giveaway, please leave a comment under this post with what shirt you would like to win and your contact email. It would be cool if you would also tell what did you like the most about the Coca-Cola's pop-up store or if you don't live in Tallinn nor have visited the pop-up store anywhere else in the world, then just share a memory you have with coke or a fun happening etc :)  I will pick the lucky winners on June 5th!
So now, let's get this positive summer feeling shine in the comments section, because to me Coca-Cola is all about positive evergy, laughter, friendship and sunny Fridays like today :)))
PS: Shirts nr 1, 2 & 4 are mens; 3 & 5 are womens.  I'm wearing size S on all t-shirts.

Tsauki!
Nagu eile lubatud sai on täna aeg loosimiseks ning seekord olen ma eriti elevil kuna auhinnad tulevad The Coca-Cola Company'lt endalt ja kolm teist võidavad ülilahedad Coca-Cola limiteeritud t-särgid :))) Ma isiklikult olen täiesti vaimustuses neist pluusidest, eriti kuna hetkel on kõiksugu vanakooli "bändi t-särgid" häst popid ja samuti kuna need pluusid on ju lausa eesolevaks suveks loodud, sobides vaat et iga outfitiga!
Coca-Colal on hästi lahe pop-up pood, mis reisib üle terve maailma ning hetkel on see paar nädalat siinsamas Tallinnas! Poes saab kuulata erinevate dj'de esinemisi, teha omale personaliseeritud coca purki, klõpsida fotoboksis naljakaid pilte ning osta poest unikaalseid Coca-Cola tooteid.
Loosimises osalemiseks jätke palun siia postituse alla kommentaar, kus ütlete, millist särki sooviksite võita ja oma kontakt email. Samuti oleks hästi vahva, kui räägiksite mulle, mis teile Coca-Cola pop-up poes kõige enam meeldis või juhul kui te Tallinnas ei ela ega ka kuskil mujal maailmas seda ringirändavat poekest külastanud pole, siis kirjutage lihtsalt mõnest vahvast mälestusest või sündmusest, mis teile Coca-Colaga meenub :) Õnnelikud võitjad loosin ma välja 5. juunil!
Loodan näha palju positiivseid, rõõmsaid, suviseid kommentaare, sest Coca-Cola ongi ju positiivse energia, naeru, sõpruse ja ilusate suviste reedeste päevade kehastus joogis - vähemalt minule seostub Coca just täpselt selliste emotsioonidega :)))
NB: Pluusid nr 1, 2 & 4 on meeste; 3 & 5 on naiste. Ma kannan kõiki t-särke suuruses S.

50 comments

 1. Põhiline Coca-Colaga seostuv mälestus on ikka nende veoautoga jõulureklaam, mis alati jõulutunde tekitab :)
  Sooviksin võita nr 1 ehk halli särgi.
  kertuuiboleht@gmail.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa :) Kusjuures kas teadsid, et tänapäevane jõuluvana kujund ongi justnimelt Coca-Cola poolt loodud!?

   Delete
 2. Ma kõndisin tol päeval, kui see Pop-up pood avati, mööda linna marujanusena ringi ja teel Kunstiakadeemia peatusse avastasin selle koha. Tol hetkel tõesti tundsin, et olen päästetud, see majake mõjus lausa oaasina keset kõrbe! Lasin kohe omanimelise purgi Coca-Colat teha, jõin ta sealsamas ära ja elu tundus kohe natuke ilusam jälle. Igatahes väga vahva koht on, seal poes oli ka selline tunne, et tahaks kohe kõike osta, sest see Coca-Cola logo on nii ilus ja ma väga fännan ka sellega asju :) Pluusidest mulle meeldib kõige rohkem nr 1. (helenmarieallik@gmail.com)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tõesti! Poes oli nii palju lahedat - eriti meeldisid mulle pluusid, espadrillid ja kohvrid :P

   Delete
 3. Coca-Colaga meenub alati see, kuidas ma raseduse ajal sellest sõltuvuses olin. Ausalt, see purgi coca-cola oli lihtsalt niiiiii hea ja külm, et ma olin konkreetselt sõltuvuses ja võitlesin endaga iga kord poodi astudes :) Siiani on see nagu väike preemia vahel, lubada endale nagu miskit keelatut ja head :)
  Mulle meeldib särk nr 3 ja suurus M
  dooleys86@gmail.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kusjuures päris mitmetel rasedatel pidi suur coca isu tekkima :P

   Delete
 4. Coca isu tekib kõige rohkem suvel kui sellist head külma jooki lihtsalt peab jooma:) Samuti on need talvised jõuluvanaga reklaamid kõige silmapaistvamad:) Minu lemmikud on nr 1, 2 ja 3:)
  yasaka8@hotmail.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mmhm, vahel on kuuma päikese käes üks klaas cocat jää ja sidruniga lihtsalt parim jahutus minumeelest kaa :))

   Delete
 5. Nägin eemalt seda Coca Cola pop up poodi, aga tol hetkel ei olnud aega lähemalt uurida, sest trenn ootas ;) Minu jaoks on coca cola zero nagu treat, mida endale aeg ajalt lubada ;) Külmalt väga mõnus värskendus! Lemmiksärk on nr 3 (talve.terje@gmail.com)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Justnimelt :) Kunagi jõin ma ise väga palju cocat, nüüd samamoodi vahel ja siis on selle maitse veel eriti mõnus minumeelest!

   Delete
 6. Coca-Cola- positiivne energia,sopru ja naeru!
  Sooviksin võita nr.2
  plishu7@gmail.com

  ReplyDelete
 7. Pole veel pop-up poodi jõudnud, aga kindlasti lähen mingi päev seda uudistama.
  Mulle meeldib kõige rohkem särk nr5 ja suurus M.
  laxik1@yahoo.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mine muidugi! Sealt saab väga kihvte asju ;)

   Delete
 8. Pop-up poodi ilmselt praegu ei satu, aga mul cocaga selline traditsioon, et ostan ühe pisikese purgi alati pärast eksamit ülikoolis. Lemmik särk on nr. 1. evalottakivi@gmail.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oo nii lahe komme :) Muideks, kas teadsid, et on uuritud, et kui Sul on üks kindel traditsioon, mida alati õppimise ajal või eksamite jooksul teed, siis seda tuleb kindlalt jätkata, sest Su aju töötab siis kõige paremini, kuna ta on juba treenitud aru saama, et sellistel tingimustel peab ta kõige paremini tööd tegema ja nii tulevad ka tulemused kõige kõrgemad ;)

   Delete
 9. Mul on armas mälestus Coca-Colaga kui mõned suved tagasi Positivus festivalil sai teha enda soovitud nimega Coca purgi. Tegin ka väikesele õele tema nimega purgi, kellel oli väga hea meel. Purk siiamaani alles ja meenutab mulle toredat üritust.
  sooviksin särki nr 3, ethelkirsimae@gmail.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Need nimelised purgid on tõesti vahvad! Ma tegin oma pojale ka ja kuigi ta cocat ei joo, meeldib talle seda omanimelist purki väga vaadata :)))

   Delete
 10. Coca-Cola ja suvi käivad käsikäes. Värskete salatite juurde üks lemmikumaid jooke... Mõnus. Särkidest meeldib nr3 - ülicool. Roheline.6un@gmail.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nõustun! Coca on ka minu meelest täielik suve jook :P

   Delete
 11. Coca-cola on mõnus jahutus kuumal suvisel päeval, väga tihti seda ei tarbi, kuid mõnikord tuleb lausa isu Coca-cola järele. Loodan ka pop-up poodi külastama jõuda, piltidelt olen näinud et seal on väga toredaid tooteid müügil ning Coca-cola temaatika ja kujundus meeldivad mulle :) Särkidest on lemmik - nr5 suurus M :)
  annnni112@gmail.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa mine muidugi! Hästi vahvad esemed poes müügil alates väikestest aksessuaaridest kuni suurte kohvriteni välja ;)

   Delete
 12. Kahtlemata meenuvad esimese asjana Coca-Cola igaaastased jõulureklaamid, mis on juba ootuspäraseks kujunenud.
  Joogi endaga on lood nii, et vahest harva tekibki konkreetne isu ja siis tuleb endale ka klaasike lubada.
  Särkidest on lemmik number 3 (suurus M).
  h.m.villsaar@gmail.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Coca-cola jõuluvana reklaam on tõesti klassika, millega kõik vist üles kasvanud :))

   Delete
 13. Coca colaga meenub mulle selle ülisuur suhkrusisaldus ja panus ühiskonna tervise halvenemisele. Kahju, et sinusugune blogija, kellest ma arvasin just tervislikkuse suhtes enamat, reklaamib sellist firmat.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Muideks, kas teadsid, et Coca-colas on tunduvalt vähem suhkrut kui mahlades? ;)

   Ja kui nüüd rääkida firmast üleüldiselt, siis Coca-Cola on maailma suurim ja tuntuim bränd, millega koostööd teha on mulle enam kui tore. Pealegi, reklaamin ma ju Coca-Cola pluuse :)

   Delete
  2. Suhkrusisaldus ei ole ainuke tervislikkuse näit. Aga vabandust, aga Coca Cola mahlaga võrdlemine? On ikka vahe kas jood puhast keemiat või mahla, kus on vitamiine ja mõnedes ka kasulikke antioksüdante. Kõige parem janukustutaja on siiski vesi.
   Aga noh kraaniveepumbajaamad ilmselt reklaami ei vaja.
   Ei kirjutanud neid kommentaare paha pärast, kuid ma leian, et sinu lugejaskonnas on ka palju noori lugejaid, kes võivad sind eeskujuna võtta, sest oleme ausad, sa oled päris heas vormis ja tervise juures (oletan :D ).Ma saan aru küll, et tegemist on särkidega, aga nende sõnum on ikkagi see, et tegemist on normaalse joogiga. Üks pudel ei tapa kedagi, aga reklaamima seda ei peaks :)

   Delete
 14. Mulle meeldib pluus nr 2.
  Coca cola on kordi parem seltskonnajook kui alkohol! :)
  mariliislaanvee@hotmail.com

  ReplyDelete
 15. Esimese asjana meenuvad kuumad suvepäevad ja mõnus külm Coca Cola, mis on parim jahutus.
  Särkidest meeldib kõige rohkem nr. 3. (mailinestor@gmail.com)

  ReplyDelete
  Replies
  1. On küll jah :) eriti mõnus on seda veel juua külmas purgis minu meelest.

   Delete
 16. Särk nr. 2 on nii äge punane, mis mulle kusjuures esimesena pähe hüppab, kui Coca peale mõtlen :)
  liinamols@gmail.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa, coca punane on tõesti teada-tuntud. Kusjuures, coca-cola punane logo on ainuke, mida peaaegu et iga inimene ka ilma selle peal oleva kirjata ära tunneb ;)

   Delete
 17. Meenub suvi! Meeldib särk nr 1;). elo.tempel@gmail.com

  ReplyDelete
 18. Coca Colaga meenub alati kinoskäik, sest seal saab seda alati joodud. :)
  Meeldib särk nr 4.
  merilinommisto@hotmail.com

  ReplyDelete
 19. Minule meenub Coca-Colaga ja tegelikult selle brändi T-särkidega see, et kunagi kooli ajal võitsin ma ka Coca-Cola T-särgi. Meie kooli sööklas oli mingi võistlus, millest ma muud ei mäleta, kui et loosiõnn mulle naeratas ja endale valge Coca-Cola kirjaga särgi sain. See oli küll üsna lohvakas ja mitte nii ilus, nagu need särgid siin piltidel, aga ikkagi! :)

  Mulle meeldib särk nr 3.
  katrin.saarts@gmail.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oh kui lahe mälestus! Mul polnud vist küll koolis ühtegi loosi, vähemalt ei mäleta ma neid. Aga nüüd Sul siis võimalus võita paras särk :)

   Delete
 20. Coca-Colaga meenub mulle selles värskus ja jahutav tunne, mis valdab selle joomisel. Ja kriuksuvad/ krudisevad hambad, kui palju juua :D
  Samuti meenuvad alati need ägedad jõulureklaamid, mis Coca-Cola teeb ja see laul käib loomulikult alati Coca-Colaga kaasas https://www.youtube.com/watch?v=6c7XHRybiX8 .
  Särk nr 2 meeldib.
  lisettluts@gmail.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Haha jaa just! Mäletan, et mul on ka hambad krigisema hakanud :P

   Delete
 21. Esmalt meenub kohe jõulupärane coca cola auto, lapsena alati mõtlesin, et see auto toobki pudeleid :)
  Teiseks meenuvad esimesed plekkpurgid, mis olid niiiiiiii ägedad, et neid pidi lausa koguma hakkama :D Terve sein oli lõpuks neid täis.
  särk nr.3 ja XS klichfeldt@hotmail.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oo kui lahe! Kas purgisein on endiselt alles? :P

   Delete
 22. Meeldib särk nr.2 (S) :)

  Coca-Colaga meenub kohe niii palju: suvi, sõbrad, kino, rõõm, rumm .... :)

  Aga selline meeldejäävaim lugu on selline: nii 18a tagasi, kui mu väike õde oli 5a, siis tema soovis Jõuluvanalt Coca-Cola karu saada, reklaamides näitas sellist suurt ja kohevat ja valget :)
  Oeh, 18a tagasi oli see paras katsumus saada kõike, polnud nii suurt ja laia valikut kui praegu ja 10+ erinevat poodi.
  Käisime emaga päris palju mööda poode otsimas, lõpuks saime suuuuuuuure-suure valge karu. Ja oi, kuidas see väike preili oli õnnelik selle mõmmi üle, suurem kui tema - ikka vedas seda igale poole kaasa (lõpuks oli see karu küll suht hall juba :P ).
  Ja siis ükskord käisime külas ning õde nägi seda päris karu, mida jagati kingitusteks Coca-Colaga - selline pisike, oma 20x väiksem kui tema oma, ja mittemidagiütlev. Kujutate ette lapse rõõmu - ta arvas, et ta oli niiiii superhea laps olnud, et Jõuluvana tõi temale hoopis teistsuguse ja hulka parema mõmmi, kui teistele :)

  maariapoldmae@gmail.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nii tore ja armas lugu :)))) Lapsed on ikka vahvad ja ma kujutan ette kuidas ta oma suurt karu igale poole kaasa vedas :P

   Delete
 23. Mulle meeldiks kõige rohkem must Coca pluus (M)

  Coca'ga tõesti nagu paljudele teistelegi, meenub esimesena see jõulureklaam.. Ausalt öeldes tekib praegu seda kommentaari kirjutades tohutu Coca-Cola isu.. :D Kui keegi küsiks minult, mis on see asi, mis kindlasti sinu külmkapis olema peab, siis Coca oleks üks asi, sest just eriti suvel, pole midagi paremat ühest jahutavast Coca-Cola'st. Ka mulle meeldib seda juua ohtra jää ja vahel sidruniga :) Kahjuks ei jõudnud ise Pop-up poodi uudistama ja mul on nii meeletult kahju.. Kuid loodan, et see ei jää nende viimaseks :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sinu jutuga tuli mulle meelde see, kui olin veel selline tiinekas ja mõtlesin, et kui ma kunagi oma kodu saan, siis mul on seal ALATI külmkapis plekkpurkides Coca-Colat :)

   Delete
 24. Minule seostuvad Coca-Colaga kõige rohkem jõulud. See annab alati selle õige jõulu tunde. Ja Coca-Cola jõulureklaamid on ka väga südantsoojendavad. (Coca-Cola on ka suurepärane pohmakaravim.:D) Meeldib särk nr 1 :)

  ReplyDelete
 25. Nr.2.
  Mu elukaaslane on totaalne Coca Cola fänn ning ta oleks antud kingi üle meeletult õnnelik! Mulle meeldivad CC jõulureklaamid, eriti on meeles Melanie Thortoni looga "Holidays are coming" reklaam, kus suured CC autod sõitsid läbi küla ja kogu linnas läksid jõulutuled põlema. Siiamaani tekitavad nende reklaamid hea tunde :)

  ReplyDelete
 26. Coca-Cola seostub minul suvega, sest miskipärast haarab just suviti minu käsi kõige rohkem külma Coca-Cola järgi :) pop-up poodi ma külastada pole veel jõudnud, (aga tundub, et nüüd küll lähen) küll aga elan ma sellele suhteliselt lähedal ja majade vahelt kostub sealt tulev muusika mulle täpselt tuppa ära. Seega viimastel nädalatel on lahtise aknaga eriti mõnus suve-vibeiga muusika sealt pop-up poest minuni jõudnud :)
  Särkidest meeldib mulle enim must-valge nr.3!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa, seal mängib igal õhtul 2 erinevat dj'd muusikat, kelle Coca-Cola enne katsete alusel sinna valis. Seega peaks mõnusat suvemuusikat küllaga kuulma küll :)

   Delete
  2. Jaa, seal mängib igal õhtul 2 erinevat dj'd muusikat, kelle Coca-Cola enne katsete alusel sinna valis. Seega peaks mõnusat suvemuusikat küllaga kuulma küll :)

   Delete
 27. Coca-Cola nimega meenub koheselt Coca-Cola Plaza, paljudele tuntud Forum Cinema, kus sai väiksena nii mõnigi kord Coca-Colat filmi kõrvale nauditud. Särkidest meeldib enim nr 2! :) (mammu.m@hotmail.com)

  ReplyDelete