kristjaana mere

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

kristjaana mere

kristjaana mere

kristjaana mere

Hi my darlings!
Today I have a very fun and busy day ahead of shooting for an Estonian clothing brand's A/W 2016 collection and I am going to be the face of this campaign. How cool and what an honour :) We already started with hair & make-up at 8 am and the shoot will last all day, but I'll try to snap some photos and videos of the progress for you if a get a chance, so be sure to follow me on Snapchat (kristjaana) if you haven't already!
Wish you all a beautiful start to the weekend and spend as much time outside as you can! Hugs

Tsau mu kallikesed!
Täna on mul hästi kiire ja veel vahvam reedene päev, sest tänane päev möödub mul pildistamise saatel. Nimelt toimub ühe Eesti rõivabrändi sügis-talve kollektsiooni pildistamine ja mina olen antud kampaania reklaaminäoks. Nii lahe! Ja milline au :) Me alustasime juba kell 8 hommikul meigi ja soengu ettevalmistustega ning pildistamine kestab õhtuni välja. Püüan teile vahepeal mõned fotod ja videod ka snäppida, seega lisagi mind Snapchatis sõbraks (kristjaana) kui te veel seda teinud pole :P
PS: Minu Facebooki lehel on käimas ka hästi magus emadepäevaloos, kus võitja saab endale suus-sulava tordi, mida pühapäeval emale kinkida!
Mõnusat nädalavahetuse algust teile kõigile ja püüdke siis võimalikult palju aega ikka õues veeta - ilm on ju selleks lihtsalt võrratu!  

blazer: JEAN PAUL GAULTIER for LINDEX (similar)
top: LINDEX (similar)
jeans: GINA TRICOT (similar)
shoes: H&M
bag: FURLA
sunglasses: PRADA

Post a Comment