Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM
Being a blogger, I'm always on a lookout for beautiful shooting locations, which is sometimes extremely difficult in Tallinn. But in Paris, on the other hand, you can take totally amazing photos on every corner of the street, in front of any house and in any park. It's an absolute blogger's dream location!
And when we stepped into the Jardin du Palais-Royal on Sunday on our way back to the airport, this experience was just next level perfect - the lighting, the background, everything you need for a photoshoot. So whenever you're in Paris and you want to take great photos, I suggest you to take a look into Jardin du Palais-Royal ;)

Blogijana käin ma alati igal pool sellise pilguga ringi, et leida uut ja huvitavat kohta pildistamiseks, mis on kohati Tallinnas rohkem kui keeruline. Hoopis teine lugu on aga Pariisiga, kus saab täiesti imelisi pilte teha igal tänavanurgal, iga maja ees ja igas pargis. Iga blogija unistuste linn!
Pühapäeval, kui olime tagasiteel lennujaama, peatusime korra ka Jardin du Palais-Royal'i pargis, mis oli lihtsalt sõnuseletamatult täiuslik asukoht piltide tegemiseks - valgus, taust, kõik-kõik oli täpselt paigas! Seega kui peaksite millalgi Pariisi minema, siis soovitan teil kindlalt astuda läbi ka Jardin du Palais-Royal'ist ja teha seal mõned pildid, sest tulemus on seda väärt :)

coat: LINDEX
scarf: DENIM DREAM (similar)
sunglasses: PRADA
jeans: ZAFUL
shoes: IL MIO (similar)