paris eiffel tower spring blossom

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM


paris house with balconies

kristjaana mere paris

paris bridge pont alexandre iii

paris streets houses

kristjaana mere pink blossom trees

paris metro station sign

paris house with balcony blossoming trees

paris jardin du palais royal

paris streets houses

paris jardin du royal palais spring blossom

Hi babes!
This past week has been too busy for me and I haven't been able to post as much as I would love to, but I'm here now :) And with photos from Paris! Only this time I am not showing you my outfit but some snaps from the streets of pink blossoming Paris.
Oh it was so beautiful and great there and I wish I could co back right away, totally left my heart into this city. The three days there were really fun and went by too fast. We walked a lot, my legs were killing me haha, and we also ate lots of good food and just took in as much possible from the city. We decided not to visit any museums, cause of the time it wold consume and just enjoyed getting to look around and visiting different areas of Paris.
Don't know if it's just me, but every time I come home from a trip my desire to travel grows even bigger instead of the opposite, which is why I am planning a new trip already :P
What are your favorite parts of Paris?

Tsauki kallid!
See nädal on mul olnud nii kiire, et ma pole kahjuks üldse nii palju jõudnud siia postitada kui ma oleksin tahtnud. Kuid nüüd olen taas siin :) Ja Pariisi piltidega! Kuid seekord ei näe te neil piltidel mitte mind ja minu riietust, vaid hoopis ilusaid kaadreid kevadisest õitsevast Pariisist.
Oeh, see kõik seal oli nii ilus ja totaalselt lummav, et ma võiksin vist küll kohe tagasi minna. Jätsin oma südame sinna linna! Need kolm päeva olid super vahvad ja möödusid liiga kiirelt - me kõndisime meeletult palju, nii et jalad valusad, sõime rohkelt head toitu ja võtsime lihtsalt nii palju kui võimalik sellest linnast. Otsustasime ühtegi muuseumi ega näitust mitte külastada lihtsalt seetõttu, et see võtaks meilt nii palju aega ja vaatame neid kohti järgmine kord. Sel nädalavahetusel aga lihtsalt tutvusime Pariisi ja tema erinevate piirkondadega.
Ma ei tea, kas asi on vaid minus, aga iga kord kui ma käin kuskil reisil, siis minu reisipisik kasvab tagasi tulles kohe tunduvalt suuremaks, mitte ei muutu soov reisida veidikeseks ajaks väiksemaks haha, mistõttu plaanime juba uut reisi.
Mis teile Pariisi juures enim meeldib?

2 comments

 1. Ilusad pildid :)
  Kevadine Pariis on ilus.
  Kirsipuud óitsevad, inimesed kannavad suviseid kingi ning pargid on rahavast tãis, kes peab piknikku kes mängib lastega.
  Minule läks hinge kõige rohkem pariisile ajalooliselt tähtsa vãârtusega Jumalaema kirik. Ilus kirik, selle ümbrus ning mõelda vaid et sellest piskiesest saarest sai pariis alguse.
  Isegi Eiffel tower ei lummanus nii palju kuigi vaade sealt ûlevalt oli tõesti ilus.
  Veel meeldisid nurgapealsed kohvikud kus sai kohvi ja crossanti nautida.
  Siiski ei märganud ma tänaval ûhtegi sellist õiget saledat prantslannat, kellel pikk krõbe prantsuse sai kotis, kontsaklõbinal kodupoole oleks kõndinud, nagu filmides näinud oleme. Ikka pigem vorsti bouguette kães,kõrvaklapid peas ja metroo poole..suhteliselt sigrimigri rahvused koos. Nimelt käisin 2010a seal kuid ilmselt on hetkel seal sama seis.
  Usun, et satun veel Pariisi prantsuse rõdule hommikust kohvi ja crossanti nautima.
  Vahvaid uusi reisielamusi Sulle :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kusjuures selle ehtsa Pariisitari kommentaari tegi ka mu mees seal olles, kes ütles, et ootas siin ikka rohkem näha selliseid hästi lõhnastatud siidsalliga naiselikke naisi, kuid tegelikkuses näeb ikka rohkem tossudes ja teksades tegelasi :)
   Sigri-migri on seal siiani ja hästi palju on tänavapildis näha väga suurt klassidevahelist kontrasti, kus kõrvuti on väga jõukad ja samas kerjused, keda oli tänavatel meeletult palju.

   Delete