kristjaana mere orange coat spring fashion 2016Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

kristjaana mere orange coat prada sunglasses spring

kristjaana mere spring 2016 casual outfit

kristjaana mere orange coat spring 2016 fashion trend

kristjaana mere spring casual outfit

kristjaana mere orange coat outfit spring 2016 fashion trend

Good morning sweeties! How have you been?
I've been feeling a bit ill for the past few days, but that's probably because I refuse to wear winter clothes and walk around looking like I do on the above photos. Other than that I'm all OK, have lots to do and very little time, but I'm totally loving it and wouldn't have it any other way :)
For today I have a few meetings planned, then I'm working behind my computer and later in the evening I have one event to attend. I'll try to keep you posted as much as I can via my Snapchat, so be sure to follow!

Tere hommikust! Kuidas teil läinud on?
Ma olen veidi külmetunud ja tunnen end viimastel päevadel väga nohuse ja köhasena, aga see on arvatavasti tingitud mu riietusest, sest ma keeldun aprillikuus talveriideid kandmast ja lippan ringi umbes täpselt nii, nagu ülemistelt piltidelt näha. Väiksest külmetusest hoolimata läheb mul täitsa hästi. Päris palju on teha ja vahel jääb ajast puudu, kuid mulle nii meeldib see, et saan täielikult oma projektidega tegeleda ja seetõttu ei kurda üldse :)
Tänaseks on mul plaanitud paar kohtumist ja mõned tunnid tööd arvuti taga ning õhtupoole lähen ühele üritusele. Katsun võimalikult palju kõike ka Snapchatis kajastada, seega tulge järgnege mulle seal ka!

coat: LINDEX
sweater: GINA TRICOT (similar)
jeans: ZAFUL
belt: LINDEX
shoes: IL MIO (similar)
bag: FURLA
sunglasses: PRADA