kristjaana mere instagram
Instagram @kristjaana

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

Good morning April!
Have you already gotten fooled today? I haven't luckily (yet) but Thor warned me yesterday that he will make a joke, so I'm excitedly waiting for it once he gets back from kindergarten :)
Above is a little lix I made from some of my Instagram photos from last month. Come follow along cause I will be taking you to different cool places in April! Already starting from tomorrow when I'm going to Riga for fashion week. And I have other big events coming up aswell in the following weeks that I don't want to tell you about yet, but you'll see and hear soon :)
Wish you a great start to the new month!

Tere aprillikuu!
Kas teid on täna juba ninapidi ka veetud? Mind (veel) õnneks pole, kuid Thor hoiatas eile, et teeb mulle täna nalja, niiet ma juba elevusega ootan seda kui ta lasteaiast koju tuleb :)
Ülemisel pildil näete väikest kogumikku mõnedest mu märtsis tehtud Instagrami piltidest. Tulge ikka järgnege mulle seal, sest alanud kuul viin teid läbi piltide mitmetesse vahvatesse kohtadesse! Juba homme lähen ma Riiga moenädalale, kuid erinevaid suuri sündmusi on selles kuus päris mitmeid. Ma praegu neist teile veel ei räägi, kuid kuulete / näete neid peagi ise :)
Soovin teile kõigile imelist uue kuu algust!

2 comments

 1. Kristjaana- tahtsin öelda, et Sa oled lihtsalt imeline inimene! :) Täielikuks inspiratsiooniks! :)

  Mis nalja Thor Sulle tegi? :)

  Ja kuidas Teil Eestis kohanemine on läinud? :)

  Ilusat kevadet Sulle ja Su perele! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oi, Tuuli, suured-suured tänud Sulle! Niiiii imelised sõnad :)

   Thor unustas ära nalja teha :) Aga lubas mõni teine päev siiski teha, seega ootan endiselt põnevusega. Eestisse kohanemine on meil väga hästi läinud. Nii tore on tagasi olla! Käia tuttavates kohtades, näha sõpru ja tutvuda uutega, olla oma perega koos - kõik on väga imeline ja see kole ilm ei tundugi nii kohutav :P

   Hästi toredad kevadet ka Sulle ja suur aitäh, et mu blogi käid lugemas!

   Delete