kristjaana mere cityspa reebok workout clothesFollow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

kristjaana mere cityspa reebok workout clothes

kristjaana mere cityspa reebok camo sweater

kristjaana mere cityspa reebok training clothes

kristjaana mere cityspa reebok training clothes

kristjaana mere cityspa reebok training clothes

kristjaana mere reebok fitness

kristjaana mere cityspa

kristjaana mere cityspa reebok

kristjaana mere cityspa spordiklubi reebok trenniriided

Hey ladies!
How have you been? I've been feeling great lately and one of the reasons to it is that I started working out again. I've been training for about a month now and it feels amazing to be back on track!
This time I decided to the whole training thing differently than in Germany and I started going to a sports club instead of working by myself at home or going for a run outside. Another aspect I'm doing differently this time around is that instead of just going to the gym, I've been taking part of training classes too and I totally love it :) I'm trying to work out at least 3 times a week to get my body moving and in shape for summer.
As for where I'm training now, then after a long and thorough comparison between different sports clubs in the city centre, I decided to pick CitySpa as the best place for me. And I couln't be more satisfied with it! From the friendliest staff and the best trainers to enough space to work out, not to mention the prettiest spa area - it's everything I need for "me time".
Another fun thing with CitySpa is that they're hosting a Inspiration Day already this Saturday, where you can train, enjoy the spa, shop Reebok clothes and shoes with a special discount and listen to different speakers talking about their success stories and I'm one of the speakers :))) So I really look forward to seeing you all there, would be so much fun to get to know you better and work out together!

Tsauki naiskad!
Kuidas teil läinud on? Ma tunnen end viimasel ajal suurepäraselt ning ühe peamise põhjusena saan kindlalt pidada seda, et hakkasin taas trenni tegema. Olen nüüdseks umbes kuu aega trennis käinud ja nii ütlemata mõnus on taaskord liikuv ja tervislik olla!
Seekord otsustasin ma aga treenida hoopis teisiti kui seda tegin Saksamaal ning hakkasin käima spordiklubis üksi kodus treenimise ja väljas jooksmas käimise asemel. Teine asi, mida sellel aastal samuti teisiti teen on see, et lisaks jõusaalitreeningutele võtan hästi palju osa ka rühmatrennidest ja ma täiega naudin neid - kuidas ma küll siiani ilma rühmatrennideta hakkama sain!? Üldiselt püüan trenni teha vähemalt 3 korda nädalas, et saaksin oma keha liikuma ja suveks vormi.
Mis aga puutub spordiklubisse, siis ma valisin seda õiget kaua ning pärast pikka ja põhjalikku turu-uuringut kesklinna spordiklubi osas leidsin, et CitySpa on minu jaoks see kõige õigem klubi. Ning siiani olen oma valikuga enam kui rahul! Klubi personal üli sõbralik ja treenerid on oma ala parimad, trenni tehes on alati ruumi mitte pole klubi ebameeldivalt ülerahvastatud ning spaa on lihtsalt võrratu - kokkuvõttes kõik, mida vajan "oma ajaks".
Vahva on CitySpa juures ka see, et juba sel laupäeval, 23.aprillil toimub seal Inspiratsioonipäev, kus saab teha trenni, mõnuleda spaas, osta uut Reeboki kollektsiooni spetsiaalse allahindlusega ning kuulata erinevaid esinejaid rääkimas oma edulugusid. Üks neist esinejatest olen ka mina :))) Seetõttu loodan, et ka paljud teist tulevad laupäeval CitySpasse - nii tore oleks teid lähemalt tundma õppida ja koos trenni teha! :)
Rohkem infot ürituse kohta leiate siit!

Wearing head to toe Reebok