hotel le cinq codet paris review

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM


hotel le cinq codet paris review

hotel le cinq codet paris review

hotel le cinq codet paris review

hotel le cinq codet paris review

hotel le cinq codet paris review

hotel le cinq codet paris review

hotel le cinq codet paris review

hotel le cinq codet paris review

hotel le cinq codet paris review

hotel le cinq codet paris review

Le Cinq Codet - the hotel we stayed in Paris was a true dream! It is a modern luxury hotel placed in one of the most sophisticated neighborhoods in Paris, the 7th arrondissement, a 5-minute walk away from the Eiffel Tower and Pont Alexandre III.
The hotel was really modern with lots of art and high-tect solutions everywhere. We stayed in a duplex room, which was a 2-story Parisian loft with floor to ceiling windows, the softest bed and a bath tub next to it, a lounge area and a walk-in bathroom. I loved that we had a coffee machine in the room, so we could get a cup of coffee in bed in the morning before heading to breakfast and we also had twice-a-day room service, thanks to which our room always looked impeccable :)
Although I didn't bring my workout clothes or bikinis with me, cause we only stayed in Paris for 3 days, there was a gym and a spa at the hotel aswell. When I went to see the rooms I kind of regretted I hadn't bring my clothes with me, since doing a little morning workout after what heading to the spa next to it and relaxing in a hot tub on the balcony would have been dreamy! So I'm keeping it in mind the next time ;) But with the spa experience or without, I totally took a maximum out of breakfast and tried practically everything that was served hehe. And the selection was big! It included something for everyone from warm to cold dishes, from fresh fruits to pastries and from sweets to salty, next to what you could enjoy freshly pressed juices and a cup of coffee or tea.
You could see and feel the modern luxury everywhere all over the hotel from their vast art collection to the friendliest staff to their beautiful rooms - Le 5 Codet is a hotel to stay in for everyone seeking for a unique experience in Paris!

Le Cinq Codet - hotell, milles me Pariisis olles peatusime, oli tõeline unelm! See modernne luksushotell asus linna ühes parimas, 7. rajoonis ning oli vaid 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel nii Eiffeli tornist kui ka Pont Alexandre III sillast.
Le Cinq Codet oli hästi modernne ja kõrgtehniliste võimalustega keset kogu vana ajalooga Pariisi. Meie tuba oli hotellis duplex, mis oli loft läbi kahe korruse ning mille ühe seina moodustasid maast laeni aknad. Voodi oli nii pehme, et ei tahtnud sealt väljagi tulla ja kohe voodi kõrval oli meil vann :P Alumisel korusel oli meil walk-in vannituba ja elutoa osa, kus oli mõnus endale kohvi valmistada ning pärast väsitavat päeva diivanil jalgu sirutada. Samuti käis meil 2 korda päevas koristaja, tänu millele nägi tuba alati laitmatult puhas ja korras välja :)
Kuigi ma ei võtnud reisile trenniriideid ega bikiine kaasa, sest olime Pariisis ju vaid 3 päeva, oli hotellis ka jõusaal ning spaa. Kui ma aga läksin neid ruume vaatama, kahetsesin ma veidi oma otsust, sest kujutades ette end seal jõusaalis hommikust trenni tegemas ja peale seda kõrval asuvasse spaasse ning eriti selle rõdul olevasse mullivanni minemisest tundus nii mõnus. Aga järgmine kord olen targem ja võtan asjad kaasa ;) See-eest nautisin aga täiega hommikusööki, kus proovisin vist küll pea et kogu valikut hehe. Ning valik oli hästi suur ja igale maitsele, alates soojadest hommikusöökidest kuni külmlauani, värsketest puuviljadest kuni küpsetiste valikuni ja soolasest magusani. Söögi kõrvale sai võtta endale värskelt pressitud mahlu ja mõnusat kohvi või teed.
Hotellis ringi käies nägi ja tundis modernset luksuslikkust igal sammul. Seal oli tohutusuur kunstikollektsioon ja huvitavad detailid igal pool, personal oli hästi sõbralik ja abivalmis ning toaga jäime ka väga rahule, mistõttu võin julgelt soovitada Le 5 Codet hotelli kõigile, kes otsivad Pariisis peatumiseks erilist elamust!