kristjaana mere pulmad

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

Good morning ladies!
Today is a very special day for me, because 9 years ago today I started dating Richard - my lover, my husband, my best friend. Which is why I wanted today to be extra special for him. To really show Richard how much I love and appreciate him. So I made him a little anniversary gift, 3 actually :)
My first gift to him this morning was a book, that isn't actually a book but a collection of letters from me to him. These letters come with different topics, such as "I knew you were the one for me when...", "What I love about us...", "It' the little things, like when...", "I never want to forget this..." etc. I've written these letters over time and they are all dated to be open today. The letter that I asked him to open and read first started with "This is an invitation to..." and it led to my second present, which is a weekend trip to Paris!!!
There is nothing I want more than spending the next three days in the city of love, celebrating our anniversary :) So we are currently in the airport and ready to go to Paris. I'm so excited! I can't tell you the third gift yet cause it's a surprise I'll give Richard in Paris later today. But make sure to follow me along on Instagram and Snapchat, cause I will definitely take a lot of photos and share videos with you and show you the third present aswell ;)))
Anyway, I'm now off to celebrate my love for Richard and I wish you all a super beautiful weekend too! xx

Tere hommikust naiskad!
Täna on mul hästi eriline päev, sest nimelt 9 aastat tagasi täna hakkasin ma Richardiga koos olema. Ning nende üheksa aastaga on Richardist saanud minu armastatu, minu abikaasa ja minu parim sõber. Seepärast tahtsin, et tänane päev oleks talle väga eriline ja näitaks talle, kui väga ma teda hindan ja armastan. No ja selle väljenduseks tegin ma talle väikese kingituse, 3 kui nüüd täpne olla :)
Minu esimene kink täna hommikul Richardile oli raamatu, mis polegi tegelikult raamat, vaid kirjade kogumik. See sisaldab endas erinevatel teemadel kirju, mida olen talle kirjutanud. Kirjad on seal näiteks pealkirjadega "Ma teadsin, et oled minu jaoks õige, kui...", "Mida ma meie juures enim armastan...", "Need on need väikesed asjad, nagu...", "Ma ei taha kunagi unustada seda..." jne. Ma olen need kirjad kõik erinevatel aegadel kirjutanud ja need on kõik mõeldud täna avamiseks. Esimesena palusin ma Richardil avada ja läbi lugeda kiri, mis algas sõnadega "See on kutse..." ning sellest leidis ta minu teise kingituse, milleks on nädalavahetuse reis Pariisi!!!
Pole midagi, mida ma teeksin neil järgneval kolmel päeval meelsamini, kui veedaks need koos oma armastatuga armastuse pealinnas, tähistamas meie aastapäeva :) Seega praegu olemegi me lennujaamas ja teel Pariisi. Ma olen juba nii elevil! Kahjuks ei saa ma teile veel oma kolmandat kinki Richardile avaldada, sest see on talle üllatus, millest ta saab alles õhtupoole Pariisis teada. Küll aga järgnege mulle kindlalt Instagramis ja Snapchatis, sest pilte ja videod jagan ma järgnevatel päevadel kindlasti kuhjaga ning loomulikult näitan ka kinki ;)))
Igal juhul, ma lähen nüüd eemale oma aastapäeva tähistama ning soovin kõigile teile super toredat eesolevat nädalavahetust samuti! Kallid