clarisonic mia2 area face brush giveaway

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM


orange tulips yellow tips

clarisonic mia2 area face brush giveaway

clarisonic electronic face brush giveaway mia 2 area mia 3

Hey babes and happy Women's Day!
Today is time for another giveaway and this time I've teamed up with Clarisonic and their famous cleansing brushes, that are the #1 brushes recommended by dermatologists, estheticians and spa professionals :))
I have two brushes - Mia 2 and Aria (both in color pink) and you can choose yourself which one you would like to win. To participate, please like my blog on Facebook and leave a comment below this post with the brush you would like to win and your contact email. You can also tell me why you should win, but that's just up to you :)
I will pick the lucky winner in a week, on March 15. Good luck ladies and have a beautiful Women's Day!

Tsauki armsad ja ilusat naistepäeva!
Täna on aeg järjekordseks loosiks ja seekord teen ma seda koostöös Clarisonicuga ning täpsemalt nende kuulsate elektriliste näopuhastusharjadega, mis on dermatoloogide, kosmeetikute ja spaa professionaalide poolt enim soovitatud harju :))
Mul on lausa kaks nende kuulsaimat näoharja - Mia 2 ning Aria (mõlemad mudelid roosat värvi) ja jätan teile täitsa vabad käed valimaks endale meelepärasema mudeli. Loosis osalemiseks pange palun "like" minu Facebooki lehele ja jätke siia postituse alla kommentaar, mille sisus kirjutage, kumba näoharja sooviksite võita ning oma emaili aadress. Võite ka lisaks mainida, miks just teie peaksite võitjaks osutuda, kuid see osa on täiesti vabatahtlik :)
Õnneliku võitja loosin ma välja täpselt nädala pärast, 15.märtsil. Soovin teile kõigile head loosiõnne ning imelist naistepäeva!