kristjaana mere striped sailor pants fur vest fisherman cap winter outfitFollow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

kristjaana mere fur vest sailor cap winter look

kristjaana mere fur vest sailor cap navy sweater striped pants winter look


kristjaana mere striped ankle pants sweater fur vest spring fashion

Hi sweeties!
How have you been? Sorry I haven't posted every day this week, I've been quite busy and to be honest with you I absolutely love it! I've missed all the buzzing around and attending events and meeting people and just talking and it just feels so good to be back :)))
So what exactly have I been up to? On Monday I paid a visit to H&M showroom to see their new beauty products and newest collections, on Tuesday me and some Bloggersmarket girls talked about blogging and fashion trends in a forum held by TV3. Yesterday I had a few meetings over Skype and took care of my book-keeping and today I have a meeting with one luxury beauty brand coming into Estonian market and after that I'm heading to see Denim Dream fashion show.
Talking about this outfit you can see above, then this is the look I wore last Friday for Miller Harris event (love their perfumes!). I rocked a sailor look with a twist, making it winter-approriate cause who says you can only wear sailor pants during summer, right?!
Have a great Thursday and talk to you again tomorrow :)

Tsauki naiskad!
Kuidas teil läinud on? Vabandan, et pole sel nädalal jõudnud iga päev postitada, mul on olnud suhteliselt kiire ja ausalt öeldes ma täiega naudin seda! Olles aasta aega kõigest sellest eemal, igatsesin ma juba väga ringi siblimist, üritustel käimist, inimestega kohtumist ja lihtsalt jutustamist - nii mõnus on olla tagasi :)))
Mida ma siis üldsegi viimastel päevadel teinud olen? Esmaspäeval külastasin H&M'i showroomi, kus tutvusin nende uute ilutoodetega ja tulevate kollektsioonidega, teisipäeval esinesin osade Bloggersmarketi tüdrukutega TV3 üritusel, kus rääkisime blogimisest ja kevatrendidest moes ja ilumaailmas. Eile olid mul mõned koosolekud Skype vahendusel ja tegelesin peamiselt raamatupidamisega ning täna on mul kohtumine ühe Eesti turule siseneva luksus-ilubrändiga ja peale seda lähen Denim Dreami moeshow'le.
Rääkides aga minu riietusest, mida ülemistel piltidel näete, siis sellist komplekti kandsin ma eelmisel reedel, kui käisin Kaubamaja Lõhnatoas uue parfüümibrändi Miller Harrise esitlusel (muide, super head parfüümid!). Kandsin ma sel korral aga meremehe stiilis riietust väikese kohendusega talveks, sest miks kanda triibulisi pükse vaid suvel, eks!?
Imelist neljapäeva teile ja räägime juba homme jälle :) 

sweater: LINDEX
pants: LINDEX
boots: SEE BY CHLOE
bag: FURLA
watch: MICHAEL KORS
hat: LINDEX (similar)